Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. augusts, 2015
Drukāt

Hermanis: Uz Tabakas fabriku JRT varētu pārcelties pēc gada

Foto: LETAFoto: LETA

Pārcelšanos uz Tabakas fabriku Jaunais Rīgas teātris (JRT) plāno pēc gada – 2016.gada vasarā, pirmdien jaunās sezonas sākumā pavēstīja JRT mākslinieciskais vadītājs un režisors Alvis Hermanis.

“Ir cerība, ka šī sezona ir beidzamā pirms rekonstrukcijas un ka nākošvasar mēs pārvāktos uz Tabakas fabriku. Bet tas nav no mums atkarīgs,” viņš norādīja.

Jau vēstīts, ka JRT vēsturiskās ēkas Lāčplēša ielā 25 ir sliktā stāvoklī. Ēkas pārbūves projektēšanas darbus plānots pabeigt līdz šā gada oktobrim. Projektu izstrādā “Zaigas Gailes birojs un partneri”.

Kultūras ministrija, Latvijas Kultūras akadēmija un “Valsts Nekustamie īpašumi” 2014.gada novembrī parakstīja trīspusēju nodomu protokolu par sadarbību starpdisciplināra kultūras, izglītības un radošo industriju atbalsta centra izveidē ēku kompleksā Rīgā, Miera ielā 58A.

JRT vajadzībām pielāgoto Tabakas fabrikas ēku nākotnē, kad JRT to būs atstājis un atgriezies Lāčplēša ielā 25, varēs izmantot kā kultūras pasākumu vietu.

Pievienot komentāru

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeja projektu grib no KM piedzīt 749 727 eiro (1)Strīds starp SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" un Kultūras ministriju sākās, kad 2004. gada 15. jūnijā KM un Rīgas dome parakstīja nodomu protokolu par Laikmetīgās mākslas muzeja ēkas un jaunas koncertzāles projekta īstenošanu Rīgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+