Laukos
Bizness

“Hesburger” investē 1,4 miljonus eiro jaunā ēdināšanas vietā Vecrīgā0

Publicitātes foto

Somijas ātrās ēdināšanas tīkls “Hesburger”, turpinot mērķtiecīgu tīkla paplašināšanu, atvēris 45.restorānu Latvijā, informē uzņēmumā.

Jaunā ēdināšanas vieta atrodas Vecrīgā, Vaļņu ielā 31/33, un tajā ieguldītais investīciju apjoms sasniedzis 1,4 miljonus eiro.

Jaunā restorāna kopējā platība ir 117,1 kvadrātmetri. Tajā radītas desmit jaunas darba vietas, bet vasaras sezonas laikā sakarā ar klientu pieplūdumu tiks izsludinātas papildu vakances.

Restorānā izveidota bērnu atpūtas zona, kā arī digitālie reklāmas displeji, kuros klienti varēs iepazīties ar aktuālajiem piedāvājumiem un akcijām.

Kā norādīja “Hesburger” attīstības direktore Ieva Salmela, jaunā restorāna atvēršana ir stratēģisks solis biznesa attīstības veicināšanai. “Līdz šim esam attīstījuši vairākus restorānus centra rajonā, to pārdošanas rādītāji liecina par augstu klientu interesi. Ņemot vērā ikdienas cilvēku plūsmu, Vecrīga ir izdevīga teritorija restorāna atvēršanai.”

Jau vēstīts, ka 2016.gadā “Hesburger” apgrozījums Latvijā sasniedza 19,8 miljonus eiro, kas ir par 10,5% vairāk nekā 2015.gadā, Lietuvā apgrozījums pieauga par nepilnu ceturtdaļu – līdz 17,9 miljoniem eiro, savukārt Igaunijā apgrozījums 2016.gadā bija 20,3 miljoni eiro, kas ir par 7% vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Ar zīmolu “Hesburger” darbojas 458 struktūrvienības deviņās valstīs, un uzņēmuma darbinieku skaits pārsniedz 6700.

LA.lv