Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. janvāris, 2015
Drukāt

“Hesburger” Latvijā plāno atvērt ap 20 jaunām ēstuvēm (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Somijas un Baltijas valstu ātrās ēdināšanas ķēde “Hesburger” septiņu gadu laikā Latvijā plāno atvērt aptuveni 20 jaunas ēstuves, intervijā aģentūrai LETA stāsta “Hesburger” tīkla vadītājs Kari Salmela.

Viņš norāda, ka “Hesburger” līdz šim attīstījās, gada laikā atverot trīs līdz četras jaunas vietas. Tāds temps varētu saglabāties arī turpmāk. Visticamāk, septiņu gadu periodā Latvijā varētu atvērt vēl aptuveni 20 jaunas “Hesburger” ēstuves.

“Brīdī, kad ieejam kādā jaunā tirgū, pieņemam, ka kopumā tajā būtu labi atvērt 40 līdz 50 vienības. Līdz šim Latvijā ir atvērtas 42 “Hesburger” ēstuves, bet šķiet, ka mēs šajā tirgū varētu atvērt vēl vismaz 20,” atzīmē Salmela.

Piemēram, pērn Baltijas valstīs kopumā atvērtas astoņas jaunas “Hesburger” ēstuves, no kurām četras tika atvērtas Rīgā. Pagājušā gada rādītāji liecina, ka uzņēmuma attīstība ir stabila un augoša. Līdz ar to arī šogad “Hesburger” turpinās attīstīties un paplašināt tīklu, Latvijas tirgū investējot aptuveni 3,5 miljonus eiro.

Iepriekš vēstīts, ka “Hesburger” šogad plāno atvērt vienu ēstuvi Tukumā, bet vēl vienu – Rīgā, Krasta ielā. “Hesburger” Tukumā plānots atvērt februāra beigās vai marta sākumā. Tas būs pirmais “Hesburger” šajā pilsētā.

Tikmēr Krasta ielā Rīgā plānots uzbūvēt “Hesburger” kompleksu. Aptuvenās investīcijas šī kompleksa izveidē sasniegs ap 2,5 miljoniem eiro. “Kompleksa kopējā platība būs 662,6 kvadrātmetri, un tas atradīsies stratēģiski izdevīgā vietā Rīgā ar lielu potenciālo klientu plūsmu. Krasta ielas “Hesburger” komplekss būs izvietots trīs stāvos ar terasi un atpūtas zonu,” atzīmē Salmela.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Interesanti kāds ir izglītības līmenis tiem, kuri ēd šādās ēstuvēs?

  2. Horsburgeri tāds pat veselībai kaitīgs Fast Food mēsls vien būs kā kriminālais McDonalds no kura paliek resni un impotenti un ja vel gadās GMO(ģenētiski modificēti organsmi) klāt tad neauglība klāt kā likts 2-3 paudzē un Latvijas iedzīvotāji izmirst ar garantiju. Cilvēkam nav paredzēts ēst plasmasu un indīgus mēslus kā Amerikāņu “pārtika”.

    • Pilnīgi piekritu Jūsu teiktajam. Tas ir apsurds, visu ko paši audzējām ir iznīcināts, un mums tagad jāpienem ko uzspiež citi, es tādus mēslus uzturā nelietoju. Pilni plaukti ar uzturā nelietojamiem produktiem.

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+