Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Hibrīdkara izpausmes informatīvajā telpā pamanījusi ceturtā daļa iedzīvotāju (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ceturtā daļa (25%) Latvijas iedzīvotāju valsts informatīvajā telpā pēdējā pusgada laikā ir pamanījuši hibrīdkara izpausmes, liecina pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu “900 sekundes” aprīlī veiktais pētījums.

Ceturtā daļa (25%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka personīgi pēdējo sešu mēnešu laikā Latvijas informatīvajā telpā ir pamanījuši jebkādas hibrīdkara izpausmes (9% – noteikti jā; 16% – drīzāk jā).

Savukārt puse (50%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā pēdējo sešu mēnešu laikā personīgi nav pamanījuši jebkādas hibrīdkara izpausmes Latvijas informatīvajā telpā (19% – noteikti nē; 31% – drīzāk nē).

15% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atklāj, ka nezina, kas ir hibrīdkarš. Desmitā daļa (10%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Uz pusgadu esot aizliegts Ļatvijā retranslēt RossijaRTR kanālu, kurā rāda Kiseļeva propogandu. Bet vai jūs zināt, ka Rīgas guļamrajonu mājās visos liftos šonedēļ parādījusies Balticom reklāma “Pazuda iemīļotie kanāli? Mēs jums tos atgriezīsim!” Un viens no tiem ir šis Rossija24. Te nu bija! :)))

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+