×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. marts, 2015
Drukāt

“Hill+Knowlton Strategies” pārtrauc darbību Baltijas valstīs

Bizness, dokumenti, pildspalva,

Starptautiskā sabiedrisko attiecību aģentūru “Hill+Knowlton Strategies” grupa nolēmusi pārtraukt klātbūtni Baltijas valstīs ar grupai pilnībā piederošiem uzņēmumiem, informēja uzņēmumā. Tomēr tā saglabās savu klātbūtni reģionā, slēdzot pārstāvniecības līgumus ar citām aģentūrām.

Plānots, ka Latvijā “Hill+Knowlton Strategies” apkalpos sabiedrisko attiecību un mārketinga stratēģiju aģentūra “Mežgaile, Māliņa un Austriņš” (MM&A), kuru izveidojusi līdzšinējā “Hill+Knowlton Strategies” Latvijas biroja vadības komanda, informēja MM&A pārstāvji.

MM&A savu darbību sāks no šī gada 16.aprīļa, tas ir, pēc tam, kad pret klientiem būs pilnībā izpildītas “Hill+Knowlton Strategies” Latvijas biroja saistības.

MM&A saglabās līdzšinējo “Hill+Knowlton Strategies” Latvijas komandu un sāks sarunas ar “Hill+Knowlton Strategies” par grupas pārstāvniecības tiesību iegūšanu.

“”Hill+Knowlton Strategies” grupas lēmums ir iespēja izveidot vietējiem partneriem pilnībā piederošu uzņēmumu, kas vēl vairāk veicinās motivāciju nostiprināt līdzšinējās “Hill+Knowlton Strategies” Latvijas tirgus līderpozīcijas un sasniegt arvien labākus biznesa rezultātus mūsu klientiem. MM&A, līdzīgi kā “Hill+Knowlton Strategies” līdz šim, būs izteikti komerciāli orientēta sabiedrisko attiecību un mārketinga stratēģiju aģentūra, kuras pamatvērtības būs klientu biznesa rezultāti, radošas stratēģijas un izpildījuma izcilība,” norāda MM&A valdes priekšsēdētājs Jānis Austriņš.

SIA “Mežgaile, Māliņa un Austriņš” ir līdzšinējo “Hill+Knowlton Strategies” Latvijas uzņēmuma valdes locekļu Jāņa Austriņa, Egitas Māliņas un Lindas Mežgailes izveidots sabiedrisko attiecību un mārketinga stratēģiju uzņēmums, kurā profesionālo darbību turpinās līdzšinējā “Hill+Knowlton Strategies” Latvijas komanda.

Uzņēmuma 40% daļu pieder Austriņam un pa 30% Māliņai un Mežgailei, liecina “Firmas.lv” informācija.

SIA “Hill and Knowlton Latvia” reģistrēta 1996.gadā. 2013.gadā tās apgrozījums bija 1 193 521 eiro, bet zaudējumi sasniedza 261 310 eiro. Uzņēmuma 100% daļu pieder Nīderlandē reģistrētajam uzņēmumam “Berkeley Square Holding” B.V.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+