Horoskopi un mistika
Ezoterika

Hipnotizētāji. Trīs zodiaka zīmes, kas spēj apburt ar skatienu0

Foto – Pixabay

Pārbaudi, varbūt arī tavs skatiens var viegli nohipnotizēt sarunas biedru? Piedāvājam vieglu veidu, kā to pārbaudīt.

Šajās acīs var nogrimt gluži kā bezdibenīgā okeānā, tās vilina un sauc. Par to skatienu var atdod kaut visu pasauli. Tu lūkojies cilvēkam acīs un saproti, ka esi pazudis. Var pat teikt – nohipnotizēts.

Astrologi ievērojuši, ka šādas spējas visbiežāk sastopamas trīs zodiaka zīmju pārstāvjiem.

Sadzīves hipnoze sastopama uz katra soļa, vienkārši mēs tādām lietām esam raduši nepievērst uzmanību.

Pat ja neatradi savu vārdu šajā sarakstā, tas neko nenozīmē. Iespējams, tavās acīs tomēr slēpjas noslēpumains spēks – raksta beigās atradīsi veidu, kā to viegli pārbaudīt.

Ūdensvīrs

Diez, vai Ūdensvīrs noticēs, ka viņam varētu piemist kādas īpašas spējas, kur nu vēl šādas. Bet viņš, bieži pats to neapzinoties, šos talantus tomēr nereti izmanto.

Šajā zodiaka zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir attīstīta iztēle. Viņi domās tik spilgti iztēlojas vēlamo, ka spēj ar skatiena palīdzību nodot sarunas biedram savus nolūkus.

Ja, piemēram, Ūdensvīrs grib, lai otrs cilvēks izpildītu viņa lūgumu, viņš izteiks to ar skatienu, domās pastiprinot savu vēlēšanos. Rezultātā cilvēks pašam nezināmu iemeslu dēļ viegli piekritīs kaut kam tādam, kam varbūt piekrist nemaz negribētu.

Tāda pati skatiena maģija darbojas, piesaistot iepatikušos cilvēku. Ja Ūdensvīrs pret kādu jūt simpātijas, viņa acīs iedegas vilinošas uguntiņas. Šī kvēle tiek nodota otram cilvēkam, kurš, pats nemanot, sāk izjust siltas jūtas.

Lauva

Karaliskais skatiens nevienu neatstās vienaldzīgu. Lauvas skatiens ir noslēpumains un valdzinošs. Tas intriģē un vilina savos tīklos. Tajā ir kāds neatminams noslēpums.

Kāpēc Lauvas tik viegli iekaro autoritāti sabiedrībā? Papildus līdera dotībām ne pēdējā vietā ir arī viņu skatiens.

Viņš skatās uz cilvēku, ilgi pēta un pakāpeniski nodzēš visas aizsargbarjeras, tādējādi laupot upurim spēju pretoties.

Tā Lauvas bez grūtībām atrod sev sabiedrotos. Skatoties viņiem acīs, vienkārši neiespējami novērst skatienu. Tās ir kā magnēts, kas piesaista un sola neaizmirstamas baudas.

Skorpions

Šajā zīmē dzimušos cilvēkus vienmēr var pazīt pēc acīm. Viņiem var būt pavisam atšķirīga āriene, bet acis – vienmēr īsts mākslas darbs.

Izteiksmīgas, lielas, tās burtiski noskenē cilvēku. Jā, acis ir Skorpiona galvenie ieroči.

Skorpiona acīs vienmēr dejo uguntiņas, tās veido maģiskus rakstus, kas ieved sarunas biedru savdabīgā transā. Skorpions viegli iekaro apkārtējo uzticību, zina, kad viņam melo, un vienmēr pareizi nosaka apkārtējo nolūkus.

Darbā vai ģimenē Skorpions tik meistarīgi liek lietā šīs prasmes, ka praktiski vienmēr panāk vēlamo.

Kā pārbaudīt savas hipnotiskās spējas?

Lai pārbaudītu hipnotiskās spējas, vajadzēs sarunāties ar dažādiem cilvēkiem. Viens cilvēks šādu atbildi nevar sniegt, jo dažiem var būt spēcīgāka “imunitāte” vai darboties citi iemesli, kas neļauj uztvert šādas manipulācijas.

Runājot ar cilvēku, skaties viņam acīs, tai pašā laikā domājot, ko vēlies no viņa panākt. Sāc ar pašām nevainīgākajām idejām. Izmēģini noskaņot viņu sev par labu, lai viņš kļūtu par tavu domubiedru. Piespied viņu pasmaidīt!

Saistītie raksti

Galvenais, šajā sarunā izmet no galvas visas liekās domas un koncentrējies uz savām vēlmēm. Ieliec skatienā visu savu enerģiju. Jo spēcīgākas tavas domas, jo labāk spēsi tās nodot ar skatienu un jūtamāka būs iedarbība.

Ja eksperiments būs izdevies, rezultātu jutīsi uzreiz.

Tikai atceries, ka katras spējas ir jāattīsta un jātrenē. Ar katru reizi tev izdosies arvien labāk. Svarīgi izmantot šādus talantus, lai darītu labu. Viss, ko mēs sējam, agri vai vēlu atgriežas atpakaļ.

Avots: tayni-mirozdanya.ru

LA.lv