×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. februāris, 2014
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Baida krievus par “sagrāvi” Latvijā. Ko Latvija? (37)

Foto - LETAFoto - LETA

Tatjana Ždanoka.

Uzskatu, ka mūsu laikraksta lasītājiem būtu jāzina, kā notikumus Ukrainā un īpaši Kijevā traktē tāda piedzīvojusi un kvalificēta politiķe kā Eiropas Parlamentā ievēlētā Tatjana Ždanoka. Mūsu lasītājiem jāzina par T. Ždanokas vārdiem un darbiem, īpaši tad, kad tie (vārdi un darbi) var apdraudēt valsts iekšējo drošību. Saprotams, ka sirmās kundzes skatpunkts ir pavisam citāds nekā, piemēram, vietējās Ārlietu ministrijas runasvīriem. Tomēr vērā ņemams, jo Ždanoka neritina asaras par Kijevas notikumiem, bet gatavo notikumus Latvijā. Ždanoka, neslapstoties aiz demokrātiskiem segvārdiem, paskaidro tiem “daudzajiem cilvēkiem”, ka Ukrainā ciesta sagrāve, sagrāve krievu interesēm. Pie vainas Ždanokas stāstā esot neizlēmīgais, mīkstčaulīgais, gļēvais, nelietīgais utt. Janukovičs, kura galvenais pirmsvēlēšanu apsolījums bijis, ka krievu valoda tiks ieviesta par otru Ukrainas valsts valodu. Neizlēmīgais, mīkstčaulīgais utt., utt. prezidents (ar krievu balsīm!) Janukovičs nobijies, “piekāpies” un krievu valodu par valsts valodu nav padarījis. Ar to esot sākusies Janukoviča krišana, bet krievu valoda vājējusi jau divdesmit gadus. Nedrīkstot piekāpties, atkāpties, samierināties nekur un nekad, māca Ždanoka. Nekādu kompromisu, kapitulāciju un atkāpšanos!!

Par ko un kāpēc tāda histērija un bļaustīšanās, turklāt vicinot Eiropas Parlamenta deputāta mandātu? Ždanoka trako, uzzinājusi, ka Latvijas valsts skolās skolēnus mācīšot latviešu, tas ir, valsts valodā. To nedrīkstot pieļaut. Tā būtu krievu atkāpšanās. Nekādus kompromisus krievu kopienai ar nacionālo valsti. Nekādu kapitulāciju – sauc Ždanoka un līdz ar nemiera cēlāju “Vesti segodņa” Eiropas Parlamenta deputāte aicina katru krievu izšķirties. Par ko?

“Acīmredzot Ukrainas neonacistu panākumi iedvesmo vietējos rusofobus uz jaunu karu!” – tā Eiropas Parlamenta deputāte. Kurp Ždanoka aicina savus tautiešus? Domāju, ka mums nav jāizliekas par vientiešiem, labticīgiem nejēgām, kas nesaprot, kādas pamācības slēpjas aiz mājieniem par nepiekāpību un briesmām, kas krievus apdraud, ja “kopiena” sadarbotos ar nacionālo valsti. Redz, tad varētu sekot “sagrāve” (“разгром”) gluži kā Ukrainā. Diemžēl nedzirdu, ka krievu sabiedrība apsauktu eirodeputāti, ka to darītu “Saskaņa”, piemēram, Agešina k-gs. Jā, T. Ždanokas un viņas piekritēju uztraukumi saistīti ar dažādajām Eiroparlamenta un Saeimas vēlēšanām. Bet vai tikai? Kādas garantijas, ka slepus netiek gatavoti nemieri aiz Ukrainas notikumu piesega?

Pievienot komentāru

Komentāri (37)

 1. Šitā kundzīte pati iet neonacistu pēdās!!! Gebelsa cienīgas propogandas mašīnas skrūvīte viņa ir šeit un EU – krievu ļaužu prātu piesārņošanai. Īstais neonacisms atdzimst Krievijā un realizējas tās politikā pret Ukrainu un citām Ļaunuma impēriju pametušajām valstīm.

 2. Butu labāk uzprasījis un uzrakstījis drošībnieku viedokli šajā jautājumā ,citādi – tukšu salmu kulšana.

 3. Klaunu karogs tiek vicināts. Klaunu vadonis virina savu melno caurumu. Persona non grata (savā valstī)

 4. Pilsonību tai personai neatņems, bet mazākais, ko varam darīt – 24 .maijā vismaz aizvilkties līdz vēlēšanu urnām pašiem un ģimenes locekļus līdzi paņemt.

 5. Protams, Krievija iet islāmticīgo valstu pēdās, jo visur kur iebraukuši minēto valstu pilsoņi sākas vispārēja savu tradīciju uzspiešana un visādu privilēģiju iegūšana. Ja islāmistu valstīm nav tik daudz militāra spēka, tad to aizvieto ar terorismu. Krievijai ir ievērojams militārais potenciāls un tas nekavējoties tiek izmantots, lai “aizsargātu” krieviski runājošos. To precīzi izsaka Ždanokas kundze un nemaz nekautrējas no situācijas kāda bija pēc Latvijas okupācijas – Latvijas pilsoņus tiesāja par Latvijas likumu pildīšanu piemērojot ar atpakaļejošu spēku PSRS likumus. Tātad, ja šodien esam likumpaklausīgi nozīmē to, ka rīt pēc analoģijas visi kļūstam likumpārkāpēji. Tas neko nenozīmēja, ka neviens iepriekš PSRS likumus nebija lasījis, bet bija vainīgs. Tas ir apmēram tas pats, ko darīja misionāri viduslaikos, jo par grēcīgiem pasludināja visus, kas neslavēja Jēzu, bet kas nekad par to nebija dzirdējuši iepriekš. Secinājums ir vienkāršs Ždanokas kundze un Krievija iet viduslaiku ceļu bez jebkādas kautrēšanās.

 6. Ždanokai nekavējoties ir jāatņem pilsonība.

 7. tautas komisāre Krivcova Atbildēt

  Russland, Russland ueber alles,
  Ueber alles in der Welt !

 8. Vai zdanokas kundze ari nav sakusi staigat pa nacisma celu, musu valoda pari visam, tas ir nacistu sauklis.

 9. No Interfrontes aktīvistiem nekas cits nav gaidāms. Vairāk brīnos par mūsu varas vīriem, kuyri jau pēc PSRS/Krievijas atmijas izvešanas nelika visiem lielajiem interiem sakravāt pauniņas un pazust aiz robežas uz neatgriešanos. Un ka atļāva viņiem un līdzīgajiem nokļūt varas struktūrās un kandidēt uz ES pārvaldi. Varbūt vēl nav par vēlu?

 10. Bez naida. Vicināt krieviskas Latvijas lozungus vai prasīt krievu skolas ir tas pats, kas Spānijas vēršiem vicināt sarkanu lupatu. Tā ir Latvijas šķelšana, naida kurināšana. Beidziet krievu bērnu upurēšanu segregācijai. Vienādu izglītību visiem – Satversme.
  Ar to arī sāksim. Cilvēku labklājību nevar sasniegt plātoties ar “sarkanu lupatu”.
  Darīt, darīt, darīt un tieši cilvēku labā. Man vienalga, kādā valodā es sazinos ar otru cilvēku, bet man nav vienalga, kā šis cilvēks jūtas Latvijā. Mēs visi gribam būt savstarpēju labestīgi, bet pagājuši 25 neatkarības gadi, joprojām vicina „sarkanas lupatas”, joprojām cenšas atjaunot vai uzturēt okupācijas laika valodu politiku.
  Okupācijas atjaunošanas tīkotāji ir nekaunīgi un plivina sarkano lupatu, upurē bērnu izglītību un labvēlīgas iespējas dzīvot savā valstī, cīnās par krievu bērnu diskrimināciju, nevis pret valsts varu, kas arī uztur šo diskrimināciju.
  Cik ilgi okupācijas balstītāji plātīsies ar šo instrumentu un musinās bērnus, lai nepārieti uz vienādu attieksmi bērnu izglītībā, jēdzienus apgriež otrādi un plivina savu sarkano lupatu, baida tautu un šķeļ.
  Apbrīnojami, ka arī valsts vara atbalsta krievu skolu diskrimināciju, uztur apmācību ar okupācijas laika instrumentu – krievu valodu, ar ko krievu bērni tiek izolēti no Latvijas kultūrvides telpas, no pilnvērtīgas iesaistes valsts procesos, darba tirgū un no iesaistes valsts amatos.
  Valsts varai nekavējoties jāpārtrauc atšķirīgas attieksmes uzturēšana, segregācija izglītībā. Valsts pienākums dot krievu bērniem vienāda līmeņa izglītības pieeju visiem bērniem, lai viņi justos brīvi, droši un spētu iesaistīties visās Latvijas dzīves jomās.

 11. Ždanokas kundze savos šovinistiskajos aicinājumos lieku reizi atgādina un aicina neaizmirst tos laikus, kad Krievija īstenoja citu valstu pakļaušanas un pārkrievošanas politiku. Viņa mudina neatkarīgās valstīs dzīvojošos krievus vadīties pēc Konstantīna Pobedonosceva principiem, aicinot ticēt „Dižā krievu nacionālisma dievišķajam uzdevumam un svētībai pār varu”, lai grautu mazo valstu tautu pašapziņu un turpinātu tālāku pārkrievošanas politiku. Aicina nepakļauties, uz nemieriem un bezkompromisa cīņu. Tas ir klajš radikālisms un aicinājums graut neatkarīgas valsts valstiskuma pamatus. Nav skaidrs, kāpēc klusums valda no saskaņieši puses, kuri deklarējuši neiecietību pret visiem radikāļiem. Protams, Ušakova kungs neaizmirst iemest kādu akmeni „nacionālu” lauciņā, sakot „mūsu nacionāli, skatoties uz Kijevu, salīdzina sevi ar tiem, kas cīnās par brīvību. Bet viņi ir nekas cits kā tādi pati zaglīga vara. Latvijā Janukovičs būtu „Vienotības” biedrs”. SC svarīgākais ir diskreditēt valsts varu, runāt par sliktajiem „naciķiem”. Bet par šovinistiskajām un klaji radikālajām izpausmēm, klusums. Pilnīgs klusums valda arī no SC satelītpartijas GKR puses. Laikam galvenais ir – „naciķi” tie ir jāpadara par apsmieklu tautas acīs. Bet „draugus” jau nedrīkst apvainot.

 12. Nudien, Ždanoka izskatās kā nupat olu izdējusi !

 13. Tādi deputāti komprometē Latviju Eiropas priekšā. Viņa darbojās arī pretīm eiropas principiem. Vai patiešām nav nekādu mehanismu, kas ļautu atbrīvoties no tādiem? Domāju, ka vissdrošākais ir liegt tādu, proti, kopienu partiju izveidošanu. Teiksim, ieviest tādu prasību: partiju nacionālam sastāvam jābūt līdzīgam valsts nacionālām sastāvam. Šodien ir iespējams nodibināt partiju, kas sastāv simtsprocentīgi no sveštautiešiem un viņiem būs tiesības tikt pārstāvētiem eiroparlamentā. Kādas intereses viņi tur aizstāvēs?

 14. Spilgts piemērs kā Kremļa un ES elite ir uz vienu roku pret jebkuras valsts tautu.

 15. Šitai ** sen bija laiks aizvākties uz savu matušku un tur vaukšķēt. Jā, jā – vaukšķēt. Jo riet viņai neļaut tur pastāvošā iekārta.

 16. es vinu nesauktu par veco kundzi!tik ilgi nodarbojas Latvijas valsts nonicinasanu!vinai deretu cits vards,pietam vinas tautiba nav krievu,ka visiem blavejiem!lai brauc uz izarelu!

  • Šitai ebreju mafijai galvenais ir izraisīt karus un asinsizliešanas citu tautu starpā. Zīmīgi, ka Krievijas ārlietas šodien vada šķiet žīds ? Atkal vēsture atkārtojas, Krievija un Ukraina tiek noliktas uz kara sliekšņa. Kurš un ko chukst Putinam ausī?

 17. Krustiņš gaidīja, ka **? Viņa vecumā tik naivam būt nevajadzētu. Latvijas valsti jnevajadezētu meklēt kompromisus – āŗā okupantu ** un viss!

 18. VAI TIEŠĀM TIK SAREŽĢITI IR ŽDANOKAS KUNDZI IZSŪTĪT UZ TUKŠO OMSKAS TOMSKAS APGABALU LAI IEVED KĀRTĪBU SAVĀ DZIMTENĒ JO VISI KRIEVU TAUTĪBAS CILVĒKI PAMETUŠI SAVU DZIMTENI KĀPĒC NELIEK MIERU MŪSU MAZAJAI LATVIJAI VAI ILGI VĒL PIEĻAUSIET VIŅAS NAIDĪGO NOSTĀJU ĶA VARĒJA PIEĻAUT KA VIŅA TI KA TĀDĀ AMATĀ MANU MĀSU NEUZŅEMA JURISTOS KAUT BIJA TEICAMNIECE JO BIJA 2 MĒNEŠUUS VECA KAD IZSŪTIJA UZ SIBIRIJU

  • Omam tu dziļi maldies ,šitā kundzīte ir no žīdu dzimtas Hesina.Iebraucēja,kurai senču zeme ir Izraela.Bet tur viņa nav vajadzīga.Tādi cilvēki tur nav cieņā,tāpēc viņa ņemas pa Latviju.Viņu ir daudz Latvijā,Godmanis,Gailis,Mirskis,Hesina un daudzi citi,kuriem jo sliktāk valstij ,jo labāk viņi jūtas.

 19. Ja mūsu varneši būs kā strausi…,tad viņu mazbērni nevēlēsies viņus pieminēt – deokupācijai jābūt !!!

 20. Janukoviču iegāza nevis krievu valoda, bet neaprakstāmā mantkārība! Bet Ždanoku jau sen bija laiks izsludināt par Latvijai nevēlamu personu un izraidīt no valsts!

 21. Pilsonis velti apvaino žīdus. Sevi par žīdu sauc Frenks Gordons un es viņu cienu Ždanoka ir ebrejiete.

  • Nevainoju visus, bet kādus veiklos un izmanīgos, kuri ar naudiņu un par naudiņu prot graut. Pilnīgi pretēji es esmu ar cieņu gandarīts par Izraēlu, kur katrs ēbrējs ir valsts patriots. kur dienests armijā ir nevis piespiesti, bet privilēģija… Tā ir valsts, no kuras Latvijai ir jāmācās, bet ar to mācīšanos ir vāji un negribīgi…Ir spējuši tautas melno laiku – holokaustu panāk par svētu un neaizskaramu pretēji Latvijas politiķiem , kuri savas tautas melno laiku okupāciju un represijas tajā pat laikā padarījušas par apņirgāšanās objektu bez aizsardzībasun čekisti, komunisti to arī dara…

   • Cienītais pilsoni. Es negribu, ka Latvija veidotos kā Izraēla, kuru kopā ar žīidiem Lielbritānija, Francija, ASV izveidoja , noslaukot no zemes virsmas ap 145 palestīniešu un arābu ciemus, cilveķus aizdzenot tuksnesī- pustuksnesī nometnēs, nepaklausīgoas iemetot cietumā nošaujot (arī bērnus). Tāds noziegums pasaules vēsturē ir pagaidām visilgākais no 1948. gada līdz šodienai palestīnieši tiek TIRANIZĒTI UN SLEPKAVOTI UN PASULE UZSKATA PAR TAISNĪGU!

 22. **DP priekshnieku nomainit,SAB priekshnieku nomainit,vini pat nezinaja par 4.atmodu,ko organizeja bijushie virsnieki.

 23. Interesanti ,vai krievi nekad nav aizdomājušies par to,kāpēc nekur viņus necieš?Visur viņiem slikti,visur apspiež,liek runāt svešā valodā u.t.t. Krievija tik plaša un varena .kā paši saka,bet vietas nav .Kā to izskaidrot?

  • Lasīju interviju ar krievu kinorežisoru Nikitu Mihalkovu ,arī viņš uzdod jautājumu kāpēc mūs pasaulē neiredz .Labi, auksto karu zaudējām ,PSRS vairs nav ,Brežņeva nav,Varšavas līguma nav,bet mūs joprojām neieredz ,mēs taču nevienam nekur neko neuzspiežam,bet mūs neieredz.

 24. Eiropu un pasauli neipārtaisīsim, bet savā Latvijā ārlietu ministram un min. prezidentei būtu pēdējais laiks parūpēties, lai drošības policijā strādātu cilvēki, kas aizstāv Latvijas intereses, pirmām kārtām jau DPpriekšnieks.

 25. krievijai pienākuši grūti laiki,krievus ielenkuši ,,čurkas,, Vidusāzijā ,,,černožpoiji,, Kaukāzā, tatārti Krimā, banderovieši Ukrainā,,,Fašisti ,, Baltijā.Tik daudz ienaidnieku krieviem nekad nav bijuši.Nevelti virspavēlnieks Putins izsludināja paaugstinātu kaujas gatavību armijai un drīz sāksies vispārēja mobilizācija.

 26. Kad krievi dara to. ko liek židi, tad – židi organizēja un izkartoja Vācijas naudu Ļeņinam un paši nopelnīja plus veikli sagrāva Krievijas impēriju un paši tika pie varas ( paskaiti, cik žīdi – komisāri).Kur tad Krievija palika haosā… un bija viena no bagātāklajām valstīm. Bet burbulis arī nesaudzēja Vāciju. Tā sabruka
  Tas pats ir sagaidāms šodien – tādas Ždanokas veikli izkārtos jaunu haosu un beigās atkal krievi cietīs ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā. Tas židu izkārtojuma burbulis pārmetīsies arī tur. Vai arī būs sabrukums.
  Tas ir vēsturiskai atgādinājums naudas devējam un šoreiz Krievijai. Kurš atkal nopelnīs ? Sapratīs?

Draugiem Facebook Twitter Google+