×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
24. oktobris, 2014
Drukāt

HK “Liepāja” kļūst par Rīgas “Dinamo” fārmklubu

foto: LETAfoto: LETA

KHL klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis sportiskās sadarbības līgumu ar šogad dibināto un Latvijas čempionātā startējošo HK “Liepāja”.

Noslēgtais līgums paredz sadarbību dažādās jomās, tajā skaitā arī spēlētāju ar divvirzienu līgumiem nosūtīšanu spēlēšanai Liepājā. Sadarbības līgums noslēgts līdz šīs sezonas beigām.

Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis:„Liepāja ir lielākais reģionālais Latvijas hokeja centrs pēc Rīgas, un Rīgas “Dinamo” ar hokeja komandām no šīs Kurzemes pilsētas ir sadarbojusies arī iepriekšējās sezonās. Šī sadarbība vienmēr ir bijusi veiksmīga un abpusēji izdevīga. Liepājā ir labas hokeja tradīcijas un arī lieliska hokeja skola, kuras audzēkņi jau šobrīd spēlē mūsu kluba komandu sastāvos. Tādēļ uzskatu, ka no šī sadarbības līguma ieguvējas būs abas puses, un tas neapšaubāmi dos ieguldījumu arī kopējā Latvijas hokeja attīstībā.”

Uldis Sesks, Liepājas domes priekšsēdētājs: “Liepājas pilsēta ir gandarīta par šādu “Dinamo” soli, izvēloties Liepājas hokeja klubu par fārmklubu. Tā ir uzticēšanās jaunai komandai pilsētā ar stiprām hokeja tradīcijām. Tās neapšaubāmi ir jaunas iespējas, un es ceru, ka atsevišķu “Dinamo”spēlētāju iekļaušanās HK “Liepāja”sastāvā būs ne tikai svētki līdzjutējiem, bet arī labs paraugs un stimuls visiem bērnu un jaunatnes hokeja skolas audzēkņiem.”

Kārlis Dreņģers, HK LIEPĀJA valdes priekšsēdētājs: “Novērtējam, ka “Dinamo” ir izvēlējies reģiona komandu par savu fārmklubu, tas ir būtiski hokeja attīstībai. Ceram uz labu sadarbību un hokeja popularizēšanu valstī.”

Iepriekšējos gados Liepājas hokeja flagmanis bija SK “Liepājas metalurgs”, kas 8 reizes izcīnīja Latvijas čempionu titulu, kā arī 3 sezonas (2010/2011, 2011/2012 un 2012/2013) bija Rīgas “Dinamo” fārmklubs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+