hkliepaja.lv

HK “Liepāja” zaudē Latvijas un Lielbritānijas čempionu cīņā 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Liepāja” Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas izšķirošajā spēlē svētdien ar rezultātu 1:3 (1:2, 0:1, 0:0) piekāpās Lielbritānijas spēcīgākajai vienībai Notingemas “Panthers”.
Līdz ar to “Panthers” iekļuva sacensību trešajā kārtā, bet liepājniekiem turnīrs noslēdzies jau pēc pirmā sabraukuma.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Svētdienas cīņā pirmie vadībā izvirzījās tieši Latvijas čempioni, kad jau trešajā minūtē rezultatīvs bija Imants Ļeščovs, tomēr 13.minūtē, abām komandām spēlējot četratā, briti panāca izlīdzinājumu, bet vēl pirmajā trešdaļā arī ieguva vadību, ko vairs neatdeva.
Uzvarētājiem ar diviem precīziem metieniem izcēlās Deivids Klārks.
Tā kā liepājnieki lielāko daļu mača bija iedzinējos, viņiem bija pārsvars metienu attiecībā – Latvijas čempioni pa pretinieku vārtiem meta 38 reizes, kamēr briti iespēja 29 metienus. Savukārt trešajā trešdaļā metienu attiecība vien bija 10:3.

“Šī spēle mums bija jāvinnē! Bijām labāki, ātrāki, tehniskāki, bet nevarējām iemest. Vārtus zaudējam rupju individuālu kļūdu dēļ. Mēs neizmantojām savu iespēju,” spēli komentējis liepājnieku menedžeris Toms Strauss. la.lv

HK “Liepāja” pirmajā mačā ar rezultātu 8:1 pārliecinoši uzveica Turcijas čempioni Stambulas “Zeytinburnu”, bet sestdien ar 10:2 sagrāva arī Spānijas čempioni “Jaca”.
Savukārt “Panthers” vispirms ar 13:2 sagrāva “Jaca”, bet dienu vēlāk ar 12:1 neatstāja cerības uz panākumu arī “Zeytinburnu” vienībai.

Trešajā kārtā “Panthers” komanda no 18. līdz 20.novembrim Dānijā sacentīsies vienā apakšgrupā ar Anžē “Ducs” (Francija), mājinieci Odenses “Bulldogs” un Doņeckas “Donbass” (Ukraina). Savukārt Kontinentālā kausa fināls notiks no nākamā gada 13. līdz 17.janvārim.