HK “Rīga” ar uzvaru sāk Harlamova kausa izcīņu 0

HK “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē ceturtdien ar rezultātu 5:4 (3:0, 1:2, 1:2) izbraukumā pieveica Krievijas vienību Mitišču “Mitiščinskije atlanti”.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13

“Mitiščinskije atlanti” – HK “Rīga” 4:5 (0:3, 2:1, 2:1). 0:1 Indrašis (Ševčenko, Upītis, 3:27, vair.), 0:2 Bukarts (Biezais, 4:07), 0:3 Jevpalovs (R. Lipsbergs, 17:08), 1:3 Šmeļovs (Kadeikins, 26:15, vair.), 1:4 Bukarts (Biezais, Jakovļevs, 31:10, vair.), 2:4 Šestopalovs (Kadeikins, 34:06, vair.), 3:4 Ševčenko (Dorofejevs, 46:05), 3:5 Indrašis (Ševčenko, Upītis, 59:32, vair.), 4:5 Tverdohļebovs (Dorofejevs, 59:54).

Spēli rīdzinieki iesāka ļoti sekmīgi un 18.minūtē pēc Indraša, Bukarta un Ņikitas Jevpalova precīziem metieniem bija izvirzījušies vadībā ar 3:0. Otrās trešdaļas pirmajā pusē mājinieki vienus vārtus atguva, bet 32.minūtē Bukarts panāca jau 4:1.

Otrās trešdaļas beigās un trešās trešdaļas sākumā “Mitiščinskije atlanti” komanda spēja pietuvoties līdz minimumam, tomēr pēdējā minūtē Indrašis ieraidīja ripu tukšos vārtos, panākot 5:3. Sešas sekundes pirms pamatlaika beigām gan “Mitiščinskije atlanti” vienus vārtus atguva, bet tas uzvarētāju vairs nemainīja.

Sērija ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām. Komandas piektdien atkal sacentīsies Mitiščos, bet pirmdien sērija turpināsies Rīgā.

“Rīgas” komanda ar 90 punktiem 60 spēlēs ieņēma ceturto vietu MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas noslēguma kopvērtējumā, bet “Mitiščinskije atlanti” ar 114 punktiem 60 spēlēs izcīnīja pirmo vietu Centra divīzijā.

Šosezon regulārajā čempionātā abas komandas savā starpā tikās divas reizes – gan sezonas otrajā spēļu dienā izbraukumā, gan oktobra sākumā savā laukumā “Rīga” spēja uzvarēt pēcspēles metienu sērijā, turklāt ar identisku rezultātu 3:2.

Zīmīgi, ka abas komandas Harlamova kausa pirmajā kārtā tikās arī pagājušajā sezonā, kad “Rīga” sērijā piekāpās negaidīti pārliecinoši ar rezultātu 0:3.

Pērn “Rīga” finišēja otrajā vietā Ziemeļrietumu divīzijā, bet “Mitiščinksije atlanti” vienība palika trešā Centra divīzijas komandu vidū.