HK “Rīga” atkārtoti uzvar čehoviešus un nostiprinās konferences astoņniekā 0

HK “Rīga” otrdien Piņķos ar 3:1 atkārtoti uzvarēja Čehovas “Ruskije Vitjazi” vienību un nostiprinājās Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) Rietumu konferences astoņniekā, tādējādi vairojot izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 53
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 399

Rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja HK “Rīga” uzbrucējs Rūdolfs Maslovskis. Vēl līdz trešdaļas vidum laukuma saimnieku pārsvaru nostiprināja Nikolajs Jeļisejevs, bet Andris Siksnis otrā perioda izskaņā iemeta trešos vārtus. Laukuma saimnieku vārtos Kristers Gudļevskis vienīgo ripu ielaida pēdējās trešdaļas vidū pēc Pavela Makarenko metiena.

HK “Rīga” ir 8.vietā Rietumu konferencē, taču uz vietu astoņniekā pretendē arī Jaroslavļas  “Loko”, kas guvis par diviem punktiem mazāk. Izšķirošas par tikšanu izslēgšanas turnīrā abām komandām būs līdz nedēļas beigām atlikušās spēles regulārajā čempionātā. Gan HK  “Rīga”, gan  “Loko” gaida vēl divas spēles.

HK “Rīga” hokejisti ceturtdien un piektdien uzņems Stupino  “Kapitan”, kam vairs nav izredžu tikt izslēgšanas cīņās.

Jau ziņots, ka pirmdien HK  “Rīga” un  “Ruskije Vitjazi” cīņā laukuma saimnieki bija pārāki ar 1:0.

MHL spēle:

HK  “Rīga” –  “Ruskije Vitjazi” 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Vārtus guva: Rūdolfs Maslovskis, Nikolajs Jeļisejevs, Andris Siksnis – Pavels Makarenko

Vārtsargi: Kristers Gudļevskis – Jevgēņijs Ivančiks