foto – mhl.khl.ru

HK “Rīga” demonstrē raksturu, tomēr zaudē Prāgas “Sparta” 0

Tradicionālajā Pasaules kausa izcīņā jauniešu klubiem, kas šogad notiek Krievijas pilsētā Ņižņekamskā, HK “Rīga” pirmajā spēlē pēcspēles metienos zaudēja Prāgas “Sparta” komandai – 4:5 (0:2, 1:1, 3:1, 0:0, 0:1).

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Rīdzinieki jau spēles sākumā nokļuva zaudētājos, spēles laikā Čehijas komandas pārsvars divreiz bija divi vārti (0:2 un 1:3), tomēr Aleksandra Ņiživija trenētā komanda parādīja raksturu. Trešajā periodā trīs minūšu laikā izdevās ne tikai panākt neizšķirtu, bet arī izvirzīties vadībā ar 4:3. Nosargāt uzvaru neizdevās – 55. minūtē čehi vairākumā panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienos rīdziniekiem ar precīzu metienu izcēlās Vlads Vulkanovs, “Sparta” hokejisti bija precīzi divreiz.

Uz Pasaules kausa izcīņu nav devušie aizsargs Kristaps Zīle un uzbrucējs Frenks Razgals, kuri paliek Rīgas “Dinamo” rīcībā, taču sastāvā ir jau krietnu pieredzi ieguvušie Kirils Galoha un Gatis Sprukts.

JUNIORU PASAULES KAUSS HOKEJĀ ŅIZŅEKAMSKA (KRIEVIJA)
HK “Rīga” – Prāgas “Sparta” 4:5 (0:2, 1:1, 3:1, 0:0, 0:1).

0:1 Dubskis (Voinars, 1:41)
0:2 Kratkijs (16:35)
1:2 Sprukts (Balionskis, 21:03)
1:3 Jeržābeks (Jandušs, Svoboda, 24:46, vair.)
2:3 Sprukts (Balionskis, Galoha, 40:42)
3:3 Štrombergs (41;49., vair.)
4:3 Bērziņš (Kaļķis, 43:38)