HK “Rīga” izcīna sausu uzvaru 0

Latvijas komanda “Rīga”, sākot gada otro izbraukuma sēriju, Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta spēlē trešdien ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pieveica Latvijas uzbrucēja Artjoma Dašutina pārstāvēto Balašihas MVD vienību.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Abus vārtus “Rīga” guva trešajā trešdaļā. Rezultātu mača 44.minūtē atklāja Roberts Lipsbergs, bet pēc astoņām minūtēm Ņikita Jevpalovs dubultoja Latvijas kluba pārsvaru. “Rīgas” komandas vārtus šajā spēlē sargāja Kristers Gudļevskis.

Tikmēr Dašutinam spēles 33.minūtē bija lieliska iespēja gūt vārtus, tomēr viņš nespēja pārmest ripu pāri Gudļevska kājsargam. Citos spēles statistikas rādītājos Dašutins neizcēlās.

Kā ziņots, “Rīgas” komanda šo gadu iesāka ar četriem mačiem Sanktpēterburgā, divreiz uzvarot SKA-1946 vienību un divreiz piekāpjoties “Serebrjanije ļvi” komandai. Izbraukuma sērijas turpinājumā “Rīga” piektdien Maskavā spēkosies ar pagājušās sezonas MHL čempionvienību “Krasnaja armija”, pēc tam dosies uz tālo Habarovsku, kur pirmdien spēkosies ar vietējo “Amurskije tigri” komandu, bet turpinājumā atgriezīsies Maskavas apkārtnē un nākamajā ceturtdienā tiksies ar jaunā Latvijas uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvēto Stupino “Kapitan” vienību.

2012.gada pirmo maču savā laukumā “Rīgas” komanda aizvadīs tikai 30.janvārī.

Šobrīd MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā “Rīga” ar 58 punktiem 43 spēlēs ieņem piekto vietu, kas regulārā čempionāta izskaņā neļautu iekļūt izslēgšanas spēlēs, taču 58 punkti 43 mačos ir arī ceturtajā pozīcijā esošajai Baltkrievijas vienībai Bobruiskas “Dinamo-Šiņņik”.