HK “Rīga” izcīna trešo uzvaru pēc kārtas 0

Latvijas komanda “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien izbraukumā ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) uzvarēja Voskresenskas “Himik” hokejistus, otro reizi šosezon tiekot pie trim panākumiem pēc kārtas.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē “Rīgu” vadībā izvirzīja Nikolajs Jeļisejevs. Piecas minūtes pirms trešdaļas beigām 2:0 vairākumā panāca Mārtiņš Dzierkals, tomēr trešdaļas priekšpēdējā minūtē mājinieki vienus vārtus atguva.

Divu vārtu pārsvaru viesiem trešās trešdaļas 22.sekundē atjaunoja Ričards Kondrāts, bet Gatis Sprukts nepilnas piecas minūtes vēlāk panāca 4:1. Četras minūtes pirms dueļa beigām “Himik” vienus vārus atspēlēja, tomēr atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Dzierkals šajā mačā tika arī pie vienas rezultatīvas piespēles.

Kā ziņots, pirmajā šī mini izbraukuma spēlē rīdzinieki otrdien ar 5:3 pārspēja Mitišču “Atlant” vienību. Desmit šogad aizvadītajās spēlēs komanda svinējusi četrus panākumus.

Tikmēr Voskresenskas vienība vien pirmdien pārtrauca piecu neveiksmju sēriju, bet šogad svinējusi divus panākumus.

“Rīga” ar “Himik” tikās jau pērnā gada septembrī, kad rīdzinieki savā laukumā triumfēja ar 4:1.

Pēc šī mača Latvijas komanda atgriezīsies mājās, lai februāra pirmajās dienās uzsāktu regulārās sezonas noslēdzošo mājas spēļu sēriju.

Ar 48 spēlēs izcīnītiem 65 punktiem “Rīga” Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā pakāpusies uz sesto vietu deviņu komandu konkurencē, turpinot cīņu par vietu izslēgšanas turnīrā, kamēr “Himik” ar 34 punktiem ir pēdējie, desmitie, Centra divīzijas ieskaitē.