HK “Rīga” MHL regulāro čempionātu noslēdz ar uzvaru 0

Latvijas komanda “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta pēdējā spēlē trešdien ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) izbraukumā pieveica latviešu izcelsmes aizsarga Zigurda Podziņa pārstāvēto Krasnodaras “Berkuti Kubaņi” komandu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Kaut jau otrās minūtes pirmajā sekundē vadībā izvirzījās mājinieki, 17.minūtē rīdzinieki ieguva vadību, novedot dueli līdz uzvarai.

Uzvarētājiem divus vārtus guva lietuvietis Daniels Bogdzjuls, bet pa reizei precīzi meta Nikolajs Jeļisejevs un Edmunds Augstkalns.

Podziņš duelī nepiedalījās.

Jau pirms šī mača bija zināms, ka “Rīga” sezonu noslēgs Rietumu konferences devītajā vietā un izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar Čerepovecas “Almaz” hokejistiem. Pirmās divas spēles sērijā līdz trim uzvarām svētdien un pirmdien tiks aizvadītas “Arēnā Rīga”.

Regulārajā sezonā abas komandas savā starpā tikās četras reizes – gan oktobrī divās spēlēs Čerepovecā, gan decembrī aizvadītajos mačos Rīgā vienības panākumus dalīja uz pusēm.

Ziemeļrietumu divīzijas noslēguma kopvērtējumā Latvijas komanda “Rīga” ar 83 punktiem 56 spēlēs ieņēma ceturto vietu, bet Rietumu konferencē palika devītā.