HK “Rīga” Omskā pieveic Kanādas jauniešus 0

HK “Rīga” pirmdien Omskā Pasaules kausa izcīņā jauniešu klubu komandām pēcspēles metienos uzvarēja Kanādas junioru klubu no Sadberijas, informē sacensību rīkotāji.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Leonīda Tambijeva trenētā komanda pret “Sudbury Wolves”, kas spēlē Ontario junioru hokeja līgā (OHL), guva uzvaru ar 2:1. Pamatlaikā Rihards Bukarts 25.minūtē atklāja rezultātu, taču 34.minūtē kanādieši panāca izlīdzinājumu. Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos rīdziniekiem uzvaru nodrošināja Georga Golovkova izpildītais bullītis.

HK “Rīga” izcīnīja pirmo uzvaru turnīrā, jo sestdien ar 1:4 atzina Zviedrijas kluba HC “Linkoping” junioru pārākumu. Ar diviem punktiem Latvijas klubs savā grupā ieņem ceturto vietu.

Grupu turnīrā HK “Rīga” trešdien spēlēs pret Somijas kluba HIFK jaunajiem hokejistiem, bet ceturtdien pret Dānijas U-20 izlasi.

Turnīrā piedalās desmit komandu, kas sadalītas divās grupās. Katras grupas divas labākās komandas iekļūs pusfinālā.