HK “Rīga” Omskā zaudē somu jauniešiem 0

HK “Rīga” otrdien Omskā Pasaules kausa izcīņā jauniešu klubu komandām ar 2:3 zaudēja Somijas kluba HIFK jauniešiem un zaudēja izredzes iekļūt sacensību pusfinālā, informē sacensību rīkotāji.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
“Es mazliet samulstu, kāpēc rentgens rokai, bet man jāizģērbjas!” Sieviete dalās pieredzes stāstā par radiologa apmeklējumu 17

Leonīda Tambijeva trenētās komandas labā vārtus guva Edmunds Augstkalns, kurš 19.minūtē atklāja rezultātu, un Nikolajs Jeļisejevs, kurš 58.minūtē rezultātu samazināja līdz minimumam. Visus trīs vārtus jaunie rīdzinieki ielaida otrajā trešdaļā. Spēles beigās rīdzinieki nopelnīja iespēju izpildīt soda metienu, taču Rihards Bukarts to nerealizēja.

HK “Rīga” cieta otro zaudējumu trijās spēlēs un ar diviem punktiem ieņem ceturto vietu grupā. Turnīru HK “Rīga” sāka ar zaudējumu 1:4 pret Zviedrijas kluba HC “Linkoping” junioru komandu, bet pēc tam ar 2:1 pēcspēles metienos uzvarēja Kanādas junioru hokeja līgas klubu “Sudbury Wolves”. Zviedrijas un Kanādas klubu komandas jau nodrošinājušas vietu pusfinālā.

Grupu turnīru HK “Rīga” ceturtdien pabeigs pret Dānijas U-20 izlasi.

Turnīrā piedalās desmit komandu, kas sadalītas divās grupās. Katras grupas divas labākās komandas iekļūs pusfinālā.

Pasaules kausa spēle jauniešu klubu komandām:

*HK “Rīga” – HIFK 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)

Vārtus guva: Edmunds Augstkalns, Nikolajs Jeļisejevs – Janne Jutinens, Jūliuss Rantaeskola, Niko Frīmans

Vārtsargi: Kristers Gudļevskis – Jona Partanens