HK “Rīga” pārtraukumā iet ar uzvaru pār čempioniem 0

HK “Rīga” otrdien MHL spēlē savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) uzvarēja pašreizējos čempionus Maskavas “Krasnaja armija”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”

Rīdziniekiem vārtus guva Roberts Bukarts un Juris Upītis. Abām komandām palīdzēja vairāki spēlētāji no lielajām komandām – mājiniekiem no Rīgas “Dinamo”, bet viesiem – no Maskavas “CSKA”. 13.minūtē Bukarts pretuzbrukumā atklāja spēles rezultātu, bet maskavieši izlīdzinājumu vairākumā panāca otrā perioda pēdējā minūtē.

Trešās trešdaļas sākumā veiksme atkal uzsmaidīja HK “Rīga” – jau 42. sekundē otros vārtus guva Upītis. Latvijas klub turpināja spēlēt pārliecinoši, trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām par spēles tiesneša apvainošanu uz 5+20 minūtēm tika noraidīts “Krasnaja armija” hokejists Nikolajs Prohorkins. Kad līdz cīņas beigām bija atlikušas trīs sekundes un sekoja iemetiens pie Latvijas kluba vārtiem. Tomēr pēkšņi tablo sāka skaitīties pretējā virzienā un kad jau bija nospēlētas aptuveni astoņas sekundes “Krasnaja armija” arī guva vārtus. Tiesneši gan paziņoja, ka tie nav ieskaitīti un cīņa noslēgusies.

HK “Rīga” sastāvā par labāko atzina vārtsargu Jāni Auziņu.

Tagad Latvijas klubam sāksies nedēļu ilgs pārtraukums. Pēc tā Leonīda Tambijeva vadītajai komandai vēl regulārajā čempionātā jāaizvada desmit spēles.

Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā HK “Rīga” ar 50 spēlēs iegūtu 71 punktu ieņem ceturto vietu.