HK “Rīga” trešā uzvara pēc kārtas 0

HK “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien savā laukumā Piņķos ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) uzvarēja Mitišču “Atlanti” komandu.

Notriektā tautumeita 6

Līdzīgajā cīņā uzvaras kausi mājinieku labā nosvērās pēdējā trešdaļā. 53. minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja Rodrigo Ābols, pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Rustams Begovs. Lieliska spēlē arī rīdzinieku vārtsargam Rihardam Cimermanim.

HK “Rīga” tā bija trešā uzvara pēc kārtas un ceturtā sešās aizvadītajās MHL čempionāta spēlēs. Rietumu konferences tabulā HK “Rīga” ar 13 punktiem ir otrajā vietā, par trīs punktem atpaliekot no Maskavas “CSKA” jaunatnes komandas “Krasnaja Armija”. Nākamā spēle Leonīda Tambijeva trenētajiem rīdziniekiem paredzēta 21. septembrī izbraukumā pret Budapeštas “Patriot”.