HK “Rīga” trešajā periodā izsēj četru vārtu pārsvaru un zaudē papildlaikā 0

Latvijas komanda “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē otrdien savā laukumā ar rezultātu 5:6 (3:1, 2:0, 0:4, 0:1) pagarinājumā zaudēja Krievijas vienībai Mitišču “Mitiščinskije atlanti”.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2. Izšķirošais, piektais, mačs piektdien notiks Mitiščos.

Rezultātu spēles piektajā minūtē atklāja viesi, kad precīzi meta Aleksandrs Kadejkins, tomēr pēc tam “Rīgas” komanda četru minūšu laikā guva trīs vārtus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 3:1. Šajā laikā divreiz precīzs bija Juris Upītis, bet vēl vienus vārtus guva Roberts Bukarts.

Cīņas 28.minūtē Bukarts panāca 4:1, bet pāris minūtes vēlāk pēc Artūra Salijas precīzā metiena rezultāts kļuva jau 5:1. Tomēr mača turpinājums “Rīgas” hokejistiem izvērtās ļoti neveiksmīgs un trešajā trešdaļā laukumā pilnībā dominēja jau “Mitiščinskije atlanti” komanda.

Spēles 44.minūtē viesi pietuvojās līdz 2:5, taču ar to “Rīgas” hokejistu problēmas nebeidzās, jo trešās trešdaļas otrajā pusē “Mitiščinskije atlanti” komanda pusotras minūtes laikā guva trīs bezatbildes vārtus un panāca neizšķirtu 5:5. Turpinājumā viesi bija ļoti tuvu arī uzvaras vārtu gūšanai, taču rīdziniekus izglāba vārtu stabiņš, bet mača pamatlaika izskaņā komandas apmainījās ar noraidījumiem, tomēr rezultāts nemainījās.

Tā kā pamatlaikā uzvarētāji netika noskaidroti, komandām nācās aizvadīt desmit minūšu papildlaiku līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem.

Papildlaikā abas komandas spēlēja ļoti aktīvi un izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, tomēr labi teicami spēlēja abi vārtsargi un rezultāts nemainījās. Tuvojoties pagarinājuma beigām, “Mitiščinskije atlanti” hokejisti palielināja spiedienu uz pretinieku vārtiem un spēles 68.minūtē Sergejs Šmeļovs guva uzvaras vārtus.

Kā ziņots, dueļa pirmajā mačā “Rīga” pagājušās nedēļas ceturtdienā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:4, bet dienu vēlāk zaudēja ar 1:3. Šie abi mači notika izbraukumā.

Savukārt sērijas trešajā spēlē pirmdien “Rīga” savā laukumā uzvarēja pēcspēles metienos ar 3:2.

Jau vēstīts, ka “Rīgas” komandai Harlamova kausā turpmāk traumu dēļ vairs nevarēs palīdzēt aizsargs Edgars Dīķis un uzbrucējs Māris Bičevskis. Tāpat zem jautājuma zīmes ir Ņikitas Jevpalovas turpmāka spēlēšana šosezon.

Savukārt šī dueļa uzvarētāji Rietumu konferences pusfinālā spēkosies ar Voskresenskas “Himik” vai Habarovskas “Amurskije tigri”. Arī šajā sērijā rezultāts šobrīd ir neizšķirts 2-2.