×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. decembris, 2012
Drukāt

“H&M” veikalos varēs nodot lietotus apģērbus

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānijas “Hennes and Mauritz” (H&M) veikalos no nākamā gada februāra klientiem būs iespēja atnest lietotus apģērbus, saņemot atlaižu kuponus, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “H&M” pārstāve Tīna Mietinena.

Iespēja atnest lietotus apģērba gabalus uz “H&M” veikaliem pastāv visos 48 kompānijas noieta tirgos. Ar šo iniciatīvu “H&M” pūlas samazināt ietekmi uz vidi, kas rodas no apģērbu pilna dzīves cikla. Šī globālā iniciatīva ļaus “H&M” klientiem taupīt dabas resursus un samazināt ietekmi uz vidi, izvairoties no tekstila atkritumiem.

Mietinena uzsvēra, ka “H&M” veikalos tiks pieņemts jebkurš apģērba gabals no jebkura zīmola un jebkādā stāvoklī. Kā atlīdzību klienti saņems kuponu ar 15% atlaidi nākamās preces pirkumam par katru atnesto apģērbu somu. Viens atlaižu kupons derīgs vienam pirkumam.

Savāktās drēbes tiks nogādātas H&M partnerim, “I:Collect”, kurš nodrošina infrastruktūru, kurā patērētāju produkti tiek atkārtoti pārstrādāti un saražoti jaunai lietošanai.

Kā ziņots, šī gada 15.septembrī Rīgā, tirdzniecības centrā “Galerija Centrs”, atklāts pirmais “H&M” veikals. Otrs veikals tika atklāts tirdzniecības parkā “Alfa” 29.septembrī.

Pēc divu veikalu atvēršanas šoruden Rīgā Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānijas “H&M” ekspansija Latvijā turpināsies. Plānots, ka 2014.gada pavasarī tirdzniecības centrā “Spice” tiks atvērts trešais veikals Rīgā. Patlaban vēl kompānija komentārus par trešā veikala izveides izmaksām vai būvdarbu sākšanu nesniedz.

Kā ziņots, “H&M” daudzstāvu veikalu izveidei Rīgas tirdzniecības centros “Alfa” un “Galerija Centrs” investēti aptuveni pieci miljoni eiro (3,5 miljoni latu).

“H&M” nodibinājusi Latvijas meitasuzņēmumu, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas “Lursoft” informācija. Uzņēmuma nosaukums ir SIA “H&M Hennes&Mauritz”. Tā daļas pilnībā pieder Zviedrijas H&M.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+