Horoskopi un mistika
Horoskopi

Hobijs nesīs peļņu! Horoskops 23.oktobrim0

Foto: Fotolia

Dienas noskaņa

Veic profilakses pasākumus, lai rudens drēgnumā nesaaukstētos un nesaķertu kādu vīrusu. Ja personiskajā dzīvē tev kaut kas jau sen neliek mieru, tad apsēdies un mierīgi visu izrunā ar mīļoto cilvēku. Iespējams jauns un ienesīgs hobijs, kas palīdzēs tev pilnībā atvērt savu radošo potenciālu.

Auns

Horoskops sola Aunam jaunu un ienesīgu hobiju, kas palīdzēs pilnībā atvērt radošo potenciālu. Tu pat pats negaidīji, uz ko esi spējīgs. Pārsteidzošs notikums Aunam būs mīlestības sfērā. Ja tu pagaidām esi brīvs, neatsakies no romāna. Veselību var apdraudēt saaukstēšanās un infekcijas. Neaizmirsti ievērot profilakses pasākumus.

Vērsis

Šo dienu Vērsim vajag vairāk laika pavadīt tuvinieku un draugu lokā, nevis darbā. Taču – ja šādas iespējas nav, ķeries pie lietas ar abām rokām. Jo neatlaidīgāks un skrupulozāks Vērsis būs projektos, jo ātrāk īstenos plānus. Veselība būs lieliska. Nelieto smagu pārtiku pirms naktsmiera.

Dvīņi

Horoskops iesaka Dvīņiem smelties enerģiju un spēkus no saskarsmes ar cilvēkiem. Neuztraucies, par “vampīru” neviens tevi neuzskatīs. Jo gūt enerģiju var ļoti delikāti un bez sliktiem nodomiem. Kolektīvā notiks kaut kas neticams, bet Dvīņi spēs nokārtot situāciju bez liekiem strīdiem. Nav izslēgts bezmiegs un sāpes jostas vietā.

Vēzis

Šodien Vēzim ieteicams atrasties patīkamā kompānijā. Tie var būt jauni paziņas, impulsīva saskarsme un spilgtas izklaides. Lietišķos kontaktus tu izveidosi ar tādu vieglumu, ka pieredzējuši uzņēmēji apskaudīs. Mīlestībā Vēzim izdosies pielikt punktu jautājumos, kas sen viņu moka un ir apnikuši arī otrai pusītei.

Lauva

Horoskops iesaka Lauvam meklēt izdevīgākus darba nosacījumus. Ja kaut kas patiešām neapmierina, droši izrunājies ar priekšniecību. Teicama diena jaunai sadarbībai, kas palīdzēs Lauvam atrast daudz perspektīvu rietumu tirgū. Vakars piemērots romantiskam randiņam.

Jaunava

Šodien Jaunava parakstīs ilgtermiņa līgumu, pēc kura viņa dzinās vairākus mēnešus. Beidzot viss ir piepildījies! Pateicoties tavai aktivitātei un iniciatīvai, atjaunojās sadarbība ar rietumu firmu. No enerģijas pārpilnības Jaunavai var rasties problēmas ar veselību – būs traucēts miegs un pārņems drūmas domas.

Svari

Horoskops Svariem sola jaunas informācijas lavīnu. Ja būsi modrs, neko svarīgu garām nepalaidīsi. Ja personiskajā dzīvē tev kaut kas jau sen neliek mieru, tad apsēdies un mierīgi visu izrunā ar mīļoto cilvēku. Finanšu jautājumos jārīkojas pēc vecās shēmas. Tā būs ne tikai ērta, bet arī ienesīga.

Skorpions

Šodien Skorpiona noskaņojums krasi pasliktināsies, kad viņš kaut ko uzzinās par tuvu draugu. Neņem visu tuvu pie sirds, vēl jo vairāk tāpēc, ka viss jau ir palicis pagātnē. Tavas radošās idejas pienācīgi novērtēs priekšniecība. Noderīgi fiziskie vingrinājumi mugurai un kājām, it īpaši tiem Skorpioniem, kuriem ir sēdošs darbs.

Strēlnieks

Horoskops Strēlniekam prognozē neplānotas sapulces, tikšanās un komandējumus. Ja tas viss neiekļāvās tavu šodienas darbu sarakstā, tad saņem spēkus dūrē. Ir iespēja paveikt uzdevumus dienas pirmajā pusē. Lai pasargātos no saaukstēšanās, Strēlniekam ir biežāk jāvedina telpas un mazāk jākontaktējas ar tiem, kas jau saķēruši vīrusu.

Mežāzis

Šodien Mežāzis nedrīkst uzvesties pārāk samāksloti un ekscentriski. Apkārtējie cilvēki diez vai to novērtēs, bet tu vari zaudēt savu ideālo reputāciju. Ja šādas uzvedības iemesls ir iemīlēšanās, pacenties noslēpt to no skauģu acīm. Mežāžiem, kam ir savs bizness, izdosies apsteigt konkurentus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Horoskops iesaka Ūdensvīram rūpīgi slēpt savu neinformētību un nesagatavotību, tad darbā varēs pārspēt pārējos. Kādam no kolēģiem tu šķitīsi augstprātīgs, kā dēļ izcelsies skandāls. Ja Ūdensvīrs kontrolēs emocijas, tad pavadīs vakaru patīkamā un komfortablā atmosfērā.

Zivis

Šodien Zivis var kļūt par baumu un tenku “varonēm”. Zivīm tas nāks kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Nav vērts skaidrot, kas izplata par tevi sliktas ziņas, labāk pievērsies savam ikdienišķajam darbam. Finanšu situācija ir stabila, un Zivis bez naudas nepaliks. Pastāv risks noķert vīrusu infekciju. Neaizmirsti nomazgāt rokas pirms ēšanas un pēc atnākšanas mājās.

LA.lv