×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
9. decembris, 2015
Drukāt

Hodorkovskis: Revolūcija Krievijā ir neizbēgama (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Revolūcija Krievijā ir neizbēgama un nepieciešama, trešdien paziņoja bijušais Krievijas naftas rūpniecības magnāts un Kremļa kritiķis Mihails Hodorkovskis.

“Krievijas sabiedrībai ir jāatzīst: valstī ir noticis antikonstitucionāls apvērsums, neleģitīms parlaments pieņem represīvus likumus,” paziņoja Hodorkovskis. “Neesot godīgu vēlēšanu institūcijai un citiem likumīgiem varas nomaiņas mehānismiem, vienīgā izeja ir revolūcija.”

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka “iespēju robežās jānodrošina maksimāli mierīga pāreja uz jauno iekārtu”.

Pēc Hodorkovska teiktā, pēc varas nomaiņas nāksies steigšus atjaunot daudzas valsts dzīves jomas, tādas kā izglītība, zinātne, policija. Viņš norādīja, ka līdzekļi tam ir un tos vajag racionāli izmantot, “nevis apmainīt
pret blēžu uzplečos lojalitāti”. Viņaprāt, rezervju Krievijas varai pietiks tikai līdz 2017.gadam.

Hodorkovskis kā savu uzdevumu redz alternatīvu piedāvāšanu sabiedrībai un palīdzību platformu veidošanā, kur apspriest valsts brīvu nākotni.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pūķins atkārto pagātnes kļūdas — un krievi, impērijas dēļ, to pacieš. Rietumiem ir jākāpina spiediens, lai šī atžirgusī Ļaunuma impērija no jauna sabruktu, pavisam.

  2. zaglim jāsēž cietumā Atbildēt

    neizbēgama ir Hodorkovska atgriešanās cietumā,tas nu ir 100 punkti.Liela kļūda ko pieļāva Putins ir priekšlaicīga šī zagļa atbrīvošana.Beigs viņš kā savulaik Abramovičs.

  3. Čekisti būs jāsabāž cietumos.

  4. Nespēs ietekmēt to pilnīgo sabrukumu kas Putina Krievijai sagaidams.

Draugiem Facebook Twitter Google+