Sports
Hokejs

Hokeja baumas: Vai Hārtlijs atgriezīsies NHL?0


Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.
Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases un KHL kluba Omskas “Avangard” galvenais treneris Bobs Hārtlijs varētu atgriezties Nacionālajā hokeja līgā (NHL), pirmdien ziņoja bijušais NHL spēlētājs, bet tagad žurnālists Žoržs Laraks.

Interesi par Hārtliju izrādot Monreālas “Canadiens” komanda – visu laiku titulētākais NHL klubs. Monreāliešu ģenrālmenedžeris Marks Berževēns šobrīd atrodas Krievijā, kur pēc Laraka teiktā, ticies ar Hārtliju, runājot par iespējamo speciālista atgriešanos dzimtenē, stājoties pie “Canadiens” stūres.

Saistītie raksti

Tā klāstīja Laraks, taču “Canadiens” komunikāciju departaments šo informāciju noliedza. Jā, Berževēns ir Krievijā, taču, lai tiktos ar Maskavas “CSKA” hokejistu Aleksandru Romanovu. Bez tam Hārtlijs un “Avangard” šobrīd ir Tālo Austrumu izbraukumā, vakar spēlēja Habarovskā, rīt Novosibirskā, līdz ar to pat teorētiski Berževēns klātienē nevarēja tikties ar Hārtliju. Sazvanīties gan.

Saruna notikusi, bet Hārtlijs esot pieklājīgi atteicis.

Hārtlijam ir līgums ar “Avangard” līdz šīs sezonas beigām. Un arī vienošanās ar Latvijas izlasi, kas gan tiek pagarināta no gada uz gadu. Bobs vairākkārt ir uzsvēris, ka vēlas ar Latvijas izlasi aizbraukt uz 2022.gada Pekinas olimpiskajām spēlēm. Pieņemot piedāvājumu no NHL, viņš diezin vai varētu apvienot amatus ar izlasi.

LA.lv