Hokeja izlases kandidāti Eiropā un Ziemeļamerikā
 0

Latvijas hokeja izlases kandidāti šodien Piņķu hallē sāks gatavošanos pārbaudes spēlēm pirms pasaules čempionāta, taču diezgan daudziem vēl nav beigusies klubu sezona.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Latvijas čempionāta pusfinālā “Liepājas metalurgs-2” Rīgā pieveica “SMS Credit.lv” ar 2:0, savā laukumā – ar 5:3 un sērijā – ar 4:2. Trīs ripas pretinieku vārtos iemeta Gunārs Skvorcovs, bet liepājnieku vārtus sargāja Jānis Kalniņš. Abi ir valstsvienības kandidātu sarakstā, tāpat arī Artūrs Mickevičs. Finālā līdz vienas komandas četrām uzvarām “Liepājas metalurgs” sacentīsies ar “Ozolnieki/Monarch”.

Kontinentālajā hokeja līgā no Latvijas izlases kandidātiem sezona vēl nav beigusies vienīgi Georgijam Pujacam. Gagarina kausa izcīņas austrumu konferences fināla pirmajos divos mačos Čeļabinskā pret “Traktor” viņa komanda Omskas “Avangard” zaudēja (1:3) un uzvarēja otrajā papildlaikā (3:2), Pujacs laukumā bija attiecīgi 20,5 un 27,5 minūtes, negūstot punktus. Sērijā neizšķirts (1:1), tā turpināsies šodien Omskā. Austrumu konferencē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” pārspēja “SKA” arī otrajā spēlē Sanktpēterburgā (2:1, sērijā 2:0), divcīņa turpinās Maskavā.

Slovākijas čempionāta finālā iekļuvusi Aleksandra Jerofejeva komanda Bratislavas “Slovan”, kas Trenčīnā uzveica “Duklu” ar 6:2 un 4:3, sērijā – ar 4:0, Jerofejevam pirmajā mačā divas soda minūtes, otrajā piespēles punkts. Finālā “Slovan” tiksies ar Košices hokejistiem.

Vairāki mūsu izlases kandidāti ar dažādām sekmēm cīnās Ziemeļamerikā. NHL Otavas “Senators” Filadelfijā pēcspēles metienos uzvarēja “Flyers” (4:3), Kaspars Daugaviņš nepilnās deviņās minūtēs divreiz nesekmīgi meta pa vārtiem. AHL Sentdžonsas “Ice Caps” Norfolkā zaudēja “Admirals” (1:2) un Hēršijā pārspēja “Bears” (3:2), Artūram Kuldam pirmajā spēlē divas soda minūtes, bet otrajā viņš iemeta vārtus. USHL Dabjūkas “Fighting Saints” uzvarēja Muskegonas “Lumberjacks” (5:3), Zemgus Girgensons jau otrajā mačā pēc kārtas guva trīs punktus (1+2).