Reuters/Scanpix

Hokeja trakums Otavā: “Senators” periodā samet četras ripas Pitsburgai 0

Otavas “Senators” komanda trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla trešajā spēlē savā laukumā ar 5:1 (4:0, 1:0, 0:1) pārspēja pašreizējo līgas čempioni Pitsburgas “Penguins” un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-1.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

“Senators” lieliski iesāka šo maču, jo tai pirmajās 20 minūtēs izdevās iemest uzreiz četrus vārtus, kad izcēlās Maiks Hofmans, Marks Metots, Deriks Brasārs un Zeks Smits, turklāt Kails Tariss otrajā trešdaļā panāca jau 5:0.
“Penguins” vārtsargs Marks Andrē Flerī pirmo 13 minūšu laikā atvairīja tikai deviņus no 13 pretinieku metieniem, kas viņu lika nomainīt pret Metu Mareju, kurš cīņas turpinājumā tika galā ar 19 raidījumiem.