×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Hokeja treneris pēc rupjas lamāšanās iesniedz atlūgumu

foto: hkkurbads.lvfoto: hkkurbads.lv

Hokeja skolas “Rīga” galvenā trenera Mihaila Svarinska palīgs Sergejs Teluškins, kura rupjā komunikācija ar audzēkņiem publiski izskanējusi audioierakstā, ir uzrakstījis atlūgumu un pārtraucis darba tiesiskās attiecības ar mācību iestādi, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Dzintra Āboliņa.
Kā informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, Teluškins, dziļi nožēlojot izdarīto un jūtot morālu atbildību, uzrakstījis atlūgumu.
Āboliņa pastāstīja, ka minēto audioierakstu skolas audzēkņu vecāki iesnieguši Rīgas domē kopā ar vecāku parakstītu vēstuli, kurā pausts sašutums par šādu – nepieņemamu trenera “darba pieeju”.
Kā aģentūrai LETA pastāstīja hokeja skolas “Rīga” vadītājs Kārlis Vents, darba attiecības ar Teluškinu pārtrauktas jau no 23.marta, savukārt oficiāla sūdzība no audzēkņu vecākiem, kā arī audioieraksts, kurā dzirdams Teluškins, skolā iesniegts 16.martā. Pēc šī atgadījuma Vents izteicis Teluškinam brīdinājumu, savukārt Teluškins izlēmis uzrakstīt atlūgumu.
Vents atzīst, ka reizumis tādā sporta veidā kā hokejs treniņu laikā “skarbāks vārds” ir nepieciešams, tomēr notikusī situācija nav attaisnojama. Ar skolas treneriem notikušas arī pārrunas par zināmu ētikas normu ievērošanu darbā ar audzēkņiem.
Vents arī pastāstīja, ka nereti audzēkņu vecāku sūdzības ir mēģinājums “atbrīvoties” no nevēlama trenera. Iepriekš noticis arī gadījums, kad kāda audzēkņa tēvs alkohola reibumā uzbrucis skolas galvenajam trenerim, jo nebija apmierināts ar maiņu, kurā viņa bērns bija ielikts.
Audioierakstu, kurā dzirdams, kā Teluškins runā ar skolas audzēkņiem, LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” publicējis tīmekļa vietnē “lsm.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+