Sports
Hokejs

Hokeja vārtsargs Petkus atvainojas tiesnešiem – rupjības neesot bijušas0


Vārtos Reinis Petkus
Vārtos Reinis Petkus
foto: LHF

Latvijas hokeja vicečempionu “Zemgale”/LLU vārtsargs Reinis Petkus otrdien publiski atvainojās par izteiktajiem pārmetumiem “Optibet” Hokeja līgas (OHL) finālsērijas tiesnešu virzienā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sestdien par valsts čempioni otro gadu pēc kārtas kļuva “Kurbads” komanda, kura OHL finālsērijā ar 4-0 uzvarēja Jelgavas vienību “Zemgale”/LLU, kas finālā spēlēja pirmo reizi. Pēc finālsērijas pēdējās cīņas Petkus emociju uzplūdā pauda neapmierinātību par tiesnešu darbību, sarunā ar žurnālistiem norādot, ka noslēdzošajā mačā soģis viņu pasūtījis trīs mājas tālāk.

Tiesa, otrdienas vakarā 22 gadus vecais Petkus aģentūrai LETA izteica nožēlu par saviem izteikumiem, jo tos viņš paudis emociju uzplūdā.

“Tas, ko minēju saistībā ar tiesnešiem, nebija patiesība. Izteicos neatbilstoši. Man pašam tā bija pirmā reize, kad spēlēju finālā, un emocijas pēc tā bija ļoti sakāpinātas. Saprotams, ka ar karstu galvu gribas vainot pilnīgi visus. Tas, ko pateicu, neatbilda patiesībai,” atzina Petkus.

“Kopš sērijas pēdējās spēles ir pagājušas 2-3 dienas, tagad emocijas ir nostabilizējušās, bet sākumā pēc ciestā zaudējuma tās bija graujošas,” sacīja Petkus, vēlreiz piebilstot, ka viņa izteikumi par tiesnešiem bija pārspīlēti un viņš soģiem jau ir atvainojies.

Petkus regulārajā čempionātā “Zemgale”/LLU vārtus sargāja 15 spēlēs, atvairot 91,41% metienu, kamēr otrs Jelgavas kluba vārtsargs bija Rihards Cimermanis.

“Zemgale”/LLU pamatturnīru noslēdza ceturtajā vietā, bet pusfinālā negaidīti ar 4-2 uzvarēja regulārā čempionāta uzvarētāju “Mogo”.

LA.lv