×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
11. aprīlis, 2013
Drukāt

Hokejisti naudu iegulda sliekās


Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas hokeja izlases spēlētāji – SIA “Eko ēra” valdes loceklis Jānis Sprukts, SIA “Wormera” valdes loceklis Oļegs Sorokins, kā arī Edgars Masaļskis un Mārtiņš Cipulis slieku audzēšanas biznesa attīstībā Mālpilī ieguldīs kopumā 300 000 latu, tika paziņots vakar preses konferencē.


 

“Hokejistiem ir liela interese par zaļo domāšanas veidu, turklāt viņi saskata slieku veidotā komposta lietošanas iespējas un perspektīvas,” sacīja Latvijas Slieku audzētāju asociācijas prezidents un Mālpils biotehnoloģiju centra valdes loceklis Rihards Pulturs.

Topošais slieku audzēšanas centrs atrodas bijušajās cūku fermas telpās, kurā jau patlaban tiek audzētas sliekas. Kopējās biotehnoloģijas centra izmaksas ir apmēram septiņi miljoni latu, no kā lielākā daļa būs Eiropas Savienības līdzfinansējums, kā arī Zviedrijas investoru atbalsts.

Rihards Pulturs informēja, ka Mālpilī patlaban tiek veidots biotehnoloģiju centrs, kur vairāk nekā trīs hektāru platībā tiks izveidotas siltumnīcas un ražotnes, kurās pētīs dažādus netradicionālus lauksaimniecības saimniekošanas veidus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+