×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Hokejists atrod pazudušo pusaudzi

Foto LETAFoto LETA

Divas nedēļas meklēto Samantu Grāvelsiņu policija un radinieki atrada ar Latvijas hokeja izlases vārtsarga Ervīna Muštukova palīdzību, vēsta portāls Kasjauns.lv.

Hokejists ar viltību Samantu uzaicināja uz „aklo randiņu”, kur viņu sagaidīja policisti:”Sēdējām ar draugiem kompānijā un skatījāmies internetā bezvests.lv paziņojumu, ka ir pazudusi Samanta. Es viņu nepazinu, bet manu draugu draugi gan. Nodomājām, ka tas nav normāli, ka bērns jau divas nedēļas pazudis, tāpēc nolēmu palīdzēt viņu atrast. Tas bija 27. martā, ap desmitiem vakarā. Samanta tajā laikā bija tiešsaistē portālā Draugiem.lv, tātad nebija īsti pazudusi. Es, uzdoties par viņas pielūdzēju, Samantu uzaicināju uz „aklo randiņu” nākamajā dienā Pārdaugavā pie Mārupītes, netālu no „Zelta boulinga”. Es uz turieni neaizgāju, jo nedzīvoju Rīgā, bet par to paziņoju policijai, kura tur arī meiteni sastapa,” portālam stāstījis Muštukovs.

Jau vēstīts, ka 28. martā 15 gadus vecā Samanta Grāvelsiņa nogādāta atpakaļ pie ģimenes.

Pēc “viesošanās draugu ģimenē” viņa ar apkārtējiem nekontaktējas, taču fizisks kaitējums pusaudzei nav nodarīts, vēstīja bezvests.lv.

Iepriekšējā informācija liecināja, ka 14. marta priekšpusdienā mīklainos apstākļos pazuda Samanta Grāvelsiņa – meitene izveda pastaigāties suni un neatgriezās. Suni trešajā dienā kāds aizvedis uz Samantas skolu, no kurienes to kāds meitenes klasesbiedrs nogādājis mājās. Meitenes mobilais tālrunis trīs dienas bijis izslēgts, bet ceturtajā mātei no tā sāka pienākt dīvainas īsziņas.

Ģimene pateicas visiem, kas palīdzēja atrast Samantu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+