Mobilā versija
+2.6°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Hokejists Miķelis Rēdlihs kļūst par vienīgo “Miķeļa alus darītavas” īpašnieku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Hokejists Miķelis Rēdlihs ir kļuvis par alus ražotāja “Miķeļa alus darītava” vienīgo īpašnieku, liecina informācija datubāzē “Lursoft”.

Rēdlihs, kuram iepriekš piederēja 67% uzņēmuma kapitāldaļu, ir kļuvis par kompānijas vienīgo īpašnieku, savukārt Einārs Jaunbrālis, kuram iepriekš piederēja 32,98% kapitāldaļu, vairs nav “Miķeļa alus darītavas” dalībnieku sastāvā.

2013.gadā “Miķeļa alus darītava” strādāja ar 71,6 tūkstošu eiro apgrozījumu un 6,1 tūkstošu eiro zaudējumiem.

Informācija “Lursoft” liecina, ka “Miķeļa alus darītava” ir reģistrēta 2012.gadā un kompānijas pamatkapitāls ir 23 tūkstoši eiro.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+