Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Hokejists Miķelis Rēdlihs kļūst par vienīgo “Miķeļa alus darītavas” īpašnieku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Hokejists Miķelis Rēdlihs ir kļuvis par alus ražotāja “Miķeļa alus darītava” vienīgo īpašnieku, liecina informācija datubāzē “Lursoft”.

Rēdlihs, kuram iepriekš piederēja 67% uzņēmuma kapitāldaļu, ir kļuvis par kompānijas vienīgo īpašnieku, savukārt Einārs Jaunbrālis, kuram iepriekš piederēja 32,98% kapitāldaļu, vairs nav “Miķeļa alus darītavas” dalībnieku sastāvā.

2013.gadā “Miķeļa alus darītava” strādāja ar 71,6 tūkstošu eiro apgrozījumu un 6,1 tūkstošu eiro zaudējumiem.

Informācija “Lursoft” liecina, ka “Miķeļa alus darītava” ir reģistrēta 2012.gadā un kompānijas pamatkapitāls ir 23 tūkstoši eiro.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+