Sports
Citi sporta veidi

Hokejists Sandis Ozoliņš strādā “Lido”0

Foto – LETA

Hokejists Sandis Ozoliņš ir sācis strādāt ēdināšanas uzņēmumā “Lido”, kopš šā gada sākuma ieņemot kompānijas Mārketinga nodaļas vadītāja vietnieka amatu, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

“Lido” īpašnieks un padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons norādījis, ka Ozoliņš “Lido” mārketinga komandai pievienojās šā gada sākumā un jau tagad vada vairākus stratēģiskus “Lido” mārketinga projektus kopā ar jaunajiem kolēģiem. Tā kā darbs “Lido” Mārketinga nodaļā esot dinamisks un gana izaicinošs, Ozoliņam būtu bijis grūti apvienot darbu profesionālā hokeja jomā un “Lido”. Taču hokejists neatsaka dalīties savā pieredzē arī par profesionālā hokeja tēmu, ja tas ir nepieciešams, norādīja Ķirsons.

“Mums ļoti palīdz viņa starptautiskā pieredze un redzējums, kas iegūts, 15 gadus spēlējot un aizstāvot savas komandas godu prestižajā Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kā arī septiņas reizes spēlējot NHL Zvaigžņu spēlēs. Šajā sadarbībā visi esam ieguvēji. Sandim ir iespēja plašāk izpausties biznesa sfērā, mums – jaunas idejas un lielisks kolēģis,” norādīja Ķirsons.

Jau ziņots, ka 45 gadus vecais Ozoliņš pērn septembrī pēc abpusējas vienošanās ar kluba vadību atstājis Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu. Viņa vadībā komanda piedzīvojusi 12 zaudējumus pēc kārtas.

Kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis aģentūrai LETA teica, ka atstāt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu bija Ozoliņa paša izvēle, lai gan kluba vadībai lielu iebildumu pret viņa darbu neesot bijis. “Sandis pats vēlējās aiziet, bet noslēgumā tas bija mūsu visu kopīgs lēmums,” sacīja Savickis. “Pret Ozoliņa darbu mums nebija pretenziju, bet pret rezultātu gan. Viņš bija veicis secinājumus par paveikto, bet par to, kādi tie bija, jājautā pašam Sandim,” toreiz sacīja Savickis.

Ozoliņš par rīdzinieku galveno treneri negaidīti tika apstiprināts pērn maijā, turklāt viņam šī bija pirmā pieredze pie kādas komandas stūres.

Tāpat ziņots, ka “Lido” grupā ietilpst 13 ēdināšanas vietas un trīs veikali Rīgā, trīs “Lido” Tallinā, divi restorāni “Kirsons” un ražotne Berlīnē, kā arī gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava un konditoreja Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 992 427 eiro.

LA.lv