Hokejs bez vārtiem 0

Latvijas U-20 hokeja izlase “Arēnā Rīga” notiekošā Sergeja Žoltoka piemiņas turnīra pirmajā spēlē ceturtdien ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Dānijas vienaudžiem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 164

Vienīgie vārti cīņā tika gūti 64.minūtē, kad uz Latvijas izlases vārtiem veiksmīgi izrāvās Mikels Ankjers Nilsens, metot rezultatīvi.

Spēlē dominēja aizsardzības hokejs un bija maz bīstamu momentu. Tāpat veiksmīgi arī cīnījās abi vārtsargi, kuri noslēgumā arī tika atzīti par abu komandu labākajiem spēlētājiem. Pamatlaikā katra no komandām veica pa 20 metieniem, turklāt mājinieki 12 no tiem izdarīja jau pirmajās 20 minūtēs. Latvijas vārtos šajā mačā sekmīgs bija Šveices augstākajā līgā spēlējošais Ivars Punnenovs.

Šajā mačā Latvijas hokeja nākotni vēroja arī pieaugušo valstsvienības treneri Teds Nolans un Toms Kūlens.

Otrajā pirmās kārtas mačā ceturtdien Baltkrievijas U-20 izlase ar 4:0 sagrāva Austrijas vienaudžus. Turnīra turpinājumā Latvijas spēlētāji piektdien plkst.15.40 “Arēnā Rīga” spēkosies ar baltkrieviem, bet vēl dienu vēlāk tiksies ar Austriju.

Šajā turnīrā Latvijas U-20 izlasei nepalīdz gandrīz neviens Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” spēlētājs. Šo sezonu sekmīgi aizvadošajai “Rīgas” komandai 7. un 8.novembrī izbraukumā jāaizvada kārtējās MHL spēles ar Čerepovecas “Almaz” vienību, kuras neizdevās pārcelt, tāpēc šīs komandas spēlētāji Žoltoka piemiņas turnīrā nevar piedalīties. Tomēr Žoltoka piemiņas turnīrā U-20 izlasi vada Leonīds Tambijevs, kurš ir arī “Rīgas” galvenais treneris. Viņa palīgs šajā turnīrā ir Vjačeslavs Nazarovs.

Latvijas U-17 izlase ceturtdien ar neveiksmi sāka Minskā notiekošo Prezidenta sporta kluba turnīru. Latvijas spēlētāji ar rezultātu 1:7 (1:1, 0:1, 0:5) kapitulēja Krievijas U-16 valstsvienībai. Rezultātu jau spēles 71.sekundē atklāja Latvijas izlases spēlētājs Bruno Priede, un vēl otrās trešdaļas beigās komanda atradās iedzinējos vien ar 1:2. Tomēr trešajā trešdaļā Latvijas U-17 izlase pamanījās ielaist piecus vārtus.

Nākamajā mačā piektdien Latvijas izlase tiksies ar Baltkrievijas vienaudžiem, bet noslēdzošajā spēlē sestdien sacentīsies ar Slovākijas U-16 hokeja izlasi. Latvijas U-17 izlasi šajā turnīrā vada Mihails Svarinskis un bijušais uzbrucējs Aleksandrs Macijevskis, kurš pievērsies trenera darbam.