×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. septembris, 2015
Drukāt

Holivudas aktieris Ītans Hauks izdevis trešo romānu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Holivudas aktieris Ītans Hauks sarakstījis grāmatu “Rules for a Knight”, kurā bruņinieks pirms došanās karagājienā uzraksta vēstuli saviem bērniem, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Izdevēji to nodēvējuši par “grāmatu, kas patiks visa vecuma cilvēkiem, jo tā sarakstīta par karaļa Artura leģendu laikiem un sniedz Ēzopa fabulu filozofiskās mācības”.

Grāmata tiks izdota novembrī. Romāna notikumi risinās 1483. gadā, kad “Kornvolas bruņinieks sers Tomass Lemjuels Hauks plāno doties kaujā”, norāda grāmatas izdevējs Lielbritānijā “Hutchinson”. Bailēs neatgriezties no kaujas bruņinieks uzraksta saviem bērniem vēstuli ar “22 vērtīgiem padomiem, kā dzīvot cēlu dzīvi”.

“Kādēļ esmu dzīvs? Kur es biju pirms piedzimu? Kas ar mani notiks pēc nāves? Lai arī no kurienes mēs būtu nākuši, tas ir kas noslēpumains un nezināms,” raksta Hauks. Romāns ir “ētikas kods, savu triumfu, neveiksmju un mērķu apraksts un tēva mīlestības apliecinājums”, norāda izdevniecība.

Hauks Ņujorkas laikrakstam “Wall Street Journal” pastāstīja, ka viņš grāmatu uzrakstījis saviem četriem bērniem, jo viņam esot grūti runāt par ētiku, neizklausoties pēc sludinātāja. “Es ar viņiem vēlējos runāt par lietām, kurām es ticu, un to man bija vieglāk darīt ar šī romāna palīdzību,” sacīja aktieris.

Hauks, kurš piedalījies tādās populārās filmās kā “Dead Poets Society” (“Mirušo dzejnieku biedrība”) un “Boyhood” (“Puikas gadi”), “Oskara” balvai nominēts četras reizes. Viņš sarakstījis arī divus citus romānus – “The Hottest State” un “Ash Wednesday”.

Grāmatu “Rules for a Knight” ilustrēs viņa sieva Raiena Hoka.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+