×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
10. janvāris, 2012
Drukāt

Holts: bullīšos daudz mācījos no Jučera

Rīgas “Dinamo” vārtsargs Kriss Holts, salīdzinot ar sezonas sākumu, krietni uzlabojis darbību izgājienos viens pret vienu. “Daudz mācījos no Māra Jučera,” viņš atzīst vērtīgo komandas biedra sniegto pieredzi.

“Maskavas “Dinamo” ir komanda, kuru, manuprāt, mēs ienīstam visvairāk. Tajā pat laikā es mīlu šādu cīņu. Īpaši man patīk spēlēt pret Leo Komarovu, tas ir ļoti aizraujoši – visu vakaru mēs viens otru bakstījām. Ārkārtīgi nervozēju, kad viņš izpildīja bullīti – ja iemestu, tad es turpmāko mēnešu laikā to dzirdētu daudzas reizes. Ārpus laukuma mums ir ļoti labas attiecības. Es izbaudīju šo maču. Domāju, ka uzvara mums dos lielu pārliecības devu,” sacīja Holts, kurš Rīgas “Dinamo” un Maskavas “Dinamo” mačā atvairīja visus 30 pretinieku metienus, tostarp divus bullīšus spēles laikā, un ļāva komandai uzvarēt ar 1:0. Tā viņam bija ceturtā sausā spēle šosezon.

Vai iepriekš tev jau ir bijuši divi bullīši vienas spēles laikā?

Laikam nē. Nezinu, kā tas izveidojās. Abas reizes ziņoju aizsargiem, ka viņu spēlētājs tūlīt nāks laukumā no noraidīto soliņa, bet man šķiet, ka Maskavas “Dinamo” hokejisti tur uzkavējās pāris sekundes un gaidīja mūsu kļūdu. Tas ir riskanti, bet nostrādāja divas reizes.

Sezonas sākumā izgājieni viens pret vienu tev bija liels klupšanas akmens. Kā izdevies šo elementu ievērojami uzlabot?

Labi atceros sezonas sākumu. Pirmajā reizē pretinieki (Minskas “Dinamo”) iemeta divus no diviem, otrajā (“SKA”) – vienu no diviem. Nejutos tik slikti, bet nākamajās reizēs uz pēcspēles metieniem vārtos stājās Māris Jučers. Nezaudēju pārliecību, cītīgi trenējāmies – katru dienu bija izgājieni viens pret vienu. Daudz mācījos no Māra, jo man patīk viņa darbība izgājienos. Esmu laimīgs, ka šodien lieta nenonāca līdz pēcspēles metieniem. Nedomāju, ka ar to palīdzību vienmēr noskaidrojas labākā komanda – varbūt pretiniekiem ir viens bullīšu lietpratējs vai izdodas viens veiksmīgs metiens.

Plašāku sarunu ar Holtu lasiet rītdienas “LA” laikraksta numurā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+