×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
21. novembris, 2012
Drukāt

Hopkinss: Aktieriem nākas pieglaimoties žūrijai, lai pretendētu uz “Oskaru”

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Aktieriem nākas “pieglaimoties” citiem, lai varētu pretendēt uz prestižo “Oskara” balvu, atklājis velsiešu aktieris Entonijs Hopkinss, kurš to uzskata par “pretīgu” tradīciju.

74 gadus vecais aktieris, kurš 1991.gadā saņēma ASV Kinoakadēmijas balvu par lomu psiholoģiskajā trillerī “Silence of the Lambs” (“Jēru klusēšana”), atzinis, ka nevēlas pievērsties sava tēla spodrināšanai, lai saņemtu “Oskara” nomināciju par tēlojumu filmā “Hitchcock”, jo tas esot pret viņa “dabu”.

“Es zinu, kā tas notiek, jo saņēmu “Oskaru” par “Jēru klusēšanu”,” viņš stāsta. “Ir jābūt jaukam pret citiem cilvēkiem, jāizturas šarmanti un jāflirtē. Aktieri ir gatavi pārkāpt savus principus, lai pieglaimotos žūrijai, un man tas šķiet pretīgi. Tas vienmēr bijis pret manu dabu.”

“Viss atkarīgs no tā, vai tu bučo atbildīgo pēcpuses. Es to nevaru izturēt, un man paliek nelabi, uz to skatoties. Manuprāt, ir pretīgi to redzēt,” viņš piebilda.

Gaidāmajā filmā “Hitchcock” Hopkinss atveido leģendāro kinorežisoru Alfrēdu Hičkoku. “Kas bija pats grūtākais? Manuprāt, pirmoreiz izveidot grimu. Bija nepieciešami četri vai pieci kameras testi, lai pārliecinātos, ka tā nav par daudz,” viņš sacīja. “Kā arī īstās balss atrašana. Es noskatījos ļoti daudzas “Alfred Hitchcock Presents” sērijas.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+