Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopa zīmes, kas uzskata: bez laulībām var iztikt! 0

Foto – Shutterstock

Dvīņi

Dvīņi regulāri uztraucas par to, ka pēc kāzām viņa jūtas pret partneri mainīsies, tāpēc cenšas no tā visa turēties pa gabalu.

Dažreiz viņa jūt, ka būt precētai varētu būt jautri, taču gandrīz vienmēr maina savas domas. Tāpat viņa saprot, ka ar viņu nav viegli sadzīvot, jo viņa ir trauksmaina un strauja personība. Viņa sevi pārliecina, ka laulība visticamāk aizies postā.

Ja viņa vīrietī nav līdz ausīm iemīlējusies, diez vai viņa vispār par laulībām pat aizdomāsies.

Strēlnieks

Sieviete-Strēlnieks neredz sevi sievas lomā, jo viņai laulība nozīmē brīvības un personības zaudēšanu. Nopietnas attiecības viņu biedē.

Kamēr viņa ir jauna, Strēlnieks vēlas koncentrēties uz sevi un savām vajadzībām. Viņa nevēlas satraukties par to, kāda ir un būs viņas dzīve. Pat, ja viņa nekad neapprecas, viņai patīk domāt par kaislīgajiem piedzīvojumiem un romāniem ar visiem viņas pielūdzējiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šīs sievietes necieš domu par laulībām, jo viņa negrib, lai viņas sirds tiktu salauzta. Ja viņa jūt, ka nespēj cilvēkam no sirds atklāties, tad viņa arī jūt, ka precēties nav jēgas.

Sievietei-Ūdensvīram patīk būt neatkarīgai un rūpēties par sevi. Viņa bieži vien satraucas par to, ka neatradīs nevienu vīrieti, kas būtu ar viņu vienā līmenī.

dieviete2

LA.lv