Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1.aprīlim. Nejoko ar nopietnām lietām! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev ir jāiegulda sevi par visiem 100 procentiem kādā lietā, ar ko pēdējo mēnešu laikā drīzāk spēlējies. Zvaigznes tavā dzimšanas dienā ziņo, ka tas iznākumā būs kaut kas grandiozs, bet motivācijai ir jānāk no tevis. Neiznieko savu talantu.

Auns

Atrodi klusu vietiņu, kur vari pabūt viens ar savām domām. Pazūdi no apkārtnes uz stundu vai divām. Tev ir nepieciešams laiks, lai apdomātu savas problēmas. Otrs variants, ir parunāt ar kādu, kuram uzticies – viņam būs tās atbildes, kuras meklē.

Vērsis

Kamēr visi citi staigā skraida apkārt, tu mierīgi un bezrūpīgi iesi viņiem garam. Vai nu tu esi palaidis garām kaut ko svarīgu, vai arī varbūt tu esi vienīgais, kuram ir pareizā attieksme pret notiekošo.

Dvīņi

Šis ir īstais laiks, lai atstātu iespaidu uz kādu, kurš atrodas pie varas. Tavas idejas ir tikpat labas, ja ne daudz labākas par citu idejām, tāpēc sāc runāt un liec viņiem tevi sadzirdēt. Nepaies ilgs laiks, līdz citi mēģinās atstāt iespaidu uz tevi.

Vēzis

Jo lielāka būs problēma, jo vairāk tev tas patiks. Tas sniedz tev iespēju parādīt savas domas spēku. Patiesībā ļoti iespējams, ka lielāko daļu dienas tu pavadīsi, risinot citu cilvēku dilemmas. Tu noteikti būsi pieprasīts.

Lauva

Saglabā savu stāstījumu vienkāršu un tiešu. Jo sarežģītāks tas kļūs, jo mazāka iespēja, ka tevi sapratīs. Ja vien, protams, tavs mērķis no paša sākuma nav bijis likt cilvēkiem apjukt, tādā gadījumā, lai tas ir tik sarežģīts, cik vien iespējams!

Jaunava

Dzīve ir pārāk īsa, lai uztrauktos par lietām, kuras var nekad nenotikt, tāpēc padzen negatīvās domas un rīkojies tā, it kā tu nevarētu izgāzties. Pozitīva domāšana turpmākās nedēļas laikā piesaistīs pozitīvas lietas. Ļauj citiem uztraukties.

Svari

Ko tu vari izmainīt šodien, lai rītdien tev būtu mazāk raižu? Tavs prāts šobrīd ir skaidrāks nekā jebkad pēdējo nedēļu, ja ne mēnešu laikā, tāpēc agrāk vai vēlāk tu atradīsi derīgu risinājumu.

Skorpions

Šodien esi pilnībā atvērts un godīgs. Planētas ziņo, ka nav neviena iemesla, kāpēc tev vajadzētu maldināt sevi vai citus. Esi atklāts, bezbailīgs un esi tas, pie kura citi vēršas, kad vēlas saprast, kas patiesībā notiek.

Strēlnieks

Turpmākās diennakts laikā esi jauks pret kādu, pret kuru nevēlies tāds būt – un vēlāk šonedēļ kaut kas jauks notiks ar tevi. Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad rīcība atmaksājas gandrīz nekavējoties, taču vai tas būs labi, vai slikti ir atkarīgs vienīgi no tevis.

Mežāzis

Šis ir izcils laiks visa veida komunikācijai, tāpēc dodies ārā pasaulē un tiecies ar tik daudz un dažādiem cilvēkiem, cik vien vari. Negaidi mājās, kad kāds sazināsies ar tevi – esi pretimnākošs un sazinies pats.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šodien iemācīsies kaut ko, kas tev sniegs priekšrocības, bet neatkarīgi no tā, vai tu to izmantosi, tas paliks redzams visiem. Ja tu to nedarīsi, tad kāds cits izmantos šo izdevību un kādu dienu tu varētu atskatīties ar nožēlu, kaut būtu uzņēmies šo risku.

Zivis

Turpmākās diennakts laikā tu domāsi ātri un rīkosies izlēmīgi. Būtu brīnišķīgi, ja tu varētu būt tik dinamisks katru dienu, bet diemžēl tas nav iespējams, tāpēc izmanto to, kamēr vēl vari!

LA.lv