Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1.augustam. Visu attiecību pamatā – prasme klausīties! 16

Foto – Fotolia

Auns
Diena ideāli piemērota saskarsmei. Uzdod jautājumus, saņem informāciju, dalies zināšanās. Stāsti par saviem pārdzīvojumiem, bet nežēlojies par dzīvi. Labu efektu šodien dos atjaunināšanas procedūras, elpošanas vingrinājumi, sauna un aromterapija. Matus labāk negriezt un nekrāsot.

Vērsis

Saudzē savus spēkus, netērē tos velti. Ja ir iespēja atpūsties, izmanto to – daba palīdzēs atjaunot spēkus, nomierināt nervus un atgūt labu noskaņojumu. Vakaru ieteicams pavadīt vienatnē: paklausies labu mūziku, noskaties filmu vai palasi grāmatu.

Dvīņi

Nevajag cerēt uz daudzu cilvēku atbalstu. Pat to, kuriem tu esi palīdzējis. Tāpēc šodien uzticies tikai sev un saviem spēkiem. Tie tevi noteikti nepievils.

Vēzis

Tev šodien būs saasinātas visas maņas, un tas izraisīs vētrainu reakciju. Tāpēc tev labāk šo dienu pavadīt vienatnē. Pievērs uzmanību tam, ko tu ēd un dzer – iespējamas saindēšanās. Tāpat atsakies no randiņiem un seksa.

Lauva

Lauvām iesakām mazāk stāstīt par saviem plāniem apkārtējiem un visu izdarīt paslepus. Seko tam, lai tavs tēls un uzvedības veids izraisītu mazāk skaudības un agresijas.

Jaunava

Pacenties šo dienu pavadīt vienatnē un pārdomās par savu dzīvi. Apmeklē baznīcu, izsūdzi grēkus. Atdod parādus, izdali žēlastības dāvanas un tu uzreiz jutīsies labāk – atgriezīsies spēki un vēlme priecāties par dzīvi.

Svari

Šodien nevajag pārslogot smadzenes. Pēc iespējas mazāk vajag noslogot rokas un plecus. Risini tikai neatliekamus jautājumus. Ļoti iesakām tev šodien kārtīgi atpūsties. Aizej uz baznīcu un padomā par dzīves jēgu.

Skorpions

Šodien labāk ievērot mierīgu un mērenu dzīves ritmu. Nenervozē par sīkumiem un nekoncentrējies uz sīkumiem. Un diena paies mierīgi. Jaunus darbus nesāc, bet vecos noteikti paveic līdz galam. No randiņiem un pastaigām labāk atteikties. Vakaru pavadi vienatnē.

Strēlnieks
Strēlnieku uzmanība šodien būs piekalta karjerai. Ko tikai neizdarīsi, lai kaut par pakāpienu paceltos pa sociālajām kāpnēm! Iespējams, ka tevi atbalstīs mazpazīstami cilvēki, kuri tev neko nav parādā un neko no tevis
negaida.


Mežāzis

Mežāži šodien var cerēt uz pozitīvām pārmaiņām personiskajā dzīvē, kas atstās pozitīvas pēdas dvēseles stāvoklī. Iespējams, šodien vairāki šīs zīmes pārstāvji satiks cilvēku, kurš spēcīgi ietekmēs ne tikai lietišķo, bet arī personisko dzīvi. Pacenties atrast laiku atpūtai un saskarsmei ar tuviniekiem vai draugiem.

Saistītie raksti


Ūdensvīrs

Rēķinies tikai ar sevi, jo tas, kas apsolīja palīdzēt, var pievilt. Ja tu būsi mērķtiecīgs un apņēmīgs, gūsi panākumus ne tikai karjerā. Labvēlīga diena, lai dotos uz randiņiem, saderinātos vai noslēgtu laulību.

Zivis

Diena solās būt pilna vilšanos un konfliktu. Pat mazākais strīds ar tuviem cilvēkiem var novest pie neparedzamām sekām un pat beigties ar pilnīgu attiecību izbeigšanu. Lai no tā izvairītos, tev nāksies savaldīt savu lepnumu. Bet – ja tu tiešām esi vainīgs, tad palūdz piedošanu. Tava cēlsirdība un pacietība palīdzēs saglabāt mieru un omulību ģimenē. Sievietēm Zivīm nevajag veidot jaunas iepazīšanās, tās var izraisīt vilšanos.

Avots: “mlady.net”

LA.lv