Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1.decembrim. Pavīsti, lai svētkos mierīga sirds! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šodien jums nāksies kārtīgi pastrādāt. Lai ko jūs nedarītu, visu veiciet ar maksimālu atdevi. Līdztekus pacentieties nekaitēt veselībai, tuviniekiem un personīgajai dzīvei. Dienas otro pusi pavadiet ar ģimeni – dodaties pastaigā, aizejiet uz kino, šūpolēm vai kafejnīcu.

Vērsis
Atbilstošs laiks, lai īstenotu iecerēto. Neļaujiet šaubām vai slinkumam sevi pievārēt. Jebkādos apstākļos saglabājiet pārliecību par sevi. Labvēlīga diena, lai badotos, izvēlētos pareizu uzturu un plānotu fiziskām aktivitātes. Pievērsiet uzmanību zobu stāvoklim.

Dvīņi
Dvīņus gaida negatīva diena. Iespējams, nāksies dzirdēt jums veltītus melus, kas var traucēt virzīties uz priekšu. Šodien nevajag nodarboties ar riskantām lietām vai iesaistīties avantūrās. Pacentieties saglabāt mieru. Pastāv ļoti liela iespēja, ka radīsies veselības problēmas.

Vēzis
Sen neesat bijis pie stomatologa? Lūk, kur problēma! To vajag izdarīt šodien un pārbaudīt zobus. Centieties neatlikt šo vizīti.

Lauva
Labvēlīga diena. Dzīves potenciāls, personīgais šarms, kā arī prasme pārliecināt apkārtējos būs augstā līmenī. Šodien, iespējams, jūs saņemsiet vilinošu piedāvājumu, taču pirms pieņemt lēmumu, visu nepieciešams kārtīgi pārdomāt. Iespējami pārpratumi vai domstarpības ar partneriem, kā arī tuvu cilvēku. Iespējami neparedzēti tēriņi vai rūpes, kas saistītas ar bērniem.

Jaunava
Šajā dienā jums nepieciešams pārvērtēt attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī saņemto informāciju. Vientuļās sievietes Jaunavas šodien var satikt savu dzīves draugu. Tieši šajā dienā var notikt kaut kas, kas nopietni ietekmēs jūsu personīgo dzīvi. Vīriešiem Jaunavām var parādīties iespēja parādīt savas spējas un talantu, kas palīdzēs īstenot visu iecerēto.

Svari
Svarus pilnībā un galīgi pārņems pasīvs noskaņojums. Jūs nožēlosiet, ka jūsu dzīve aizrit ļoti ātri un pelēki. Taču ne viss vēl ir zaudēts, atcerieties brīnišķīgus pagātnes momentus un aizdomājieties par to, kā visu padarīt daudzkrāsainu – uzdāviniet sev un tuviniekiem patīkamus brīžus.

Skorpions
Jums šķitīs, ka visi ir sazvērējušies pret jums, taču – ja jūs iegūsiet kontroli pār emocijām, viss tūlīt pat nokārtosies. Šajā dienā neslēdziet svarīgus līgumus un neveiciet darījumus ar vērtspapīriem. Iespējamas asinsspiediena svārstības vai sāpes sirdī.

Strēlnieks
Skaidri nosakiet savus mērķus un apņēmīgi virzieties uz tiem. Ja jūs sēdēsiet uz vietas, dienas vētrainā enerģija sagrābs jūs un pamudinās uz neracionālu rīcību. Nepametiet novārtā sāktos darbus un izrādiet paaugstinātu uzmanību pret sīkumiem. Par nākotnes plāniem labāk nevienam nestāstīt.

Mežāzis
Diena solās būt vilšanos un konfliktu pilna. Jebkurš, pat mazākais strīds ar tuviem cilvēkiem var izraisīt neprognozējamas sekas un pat beigties ar pilnīgu attiecību saraušanu. Lai no tā izvairītos, jums nāksies savaldīt savu lepnumu. Bet – ja jūs tomēr esat vainīgs, tad palūdziet piedošanu. Jūsu augstsirdība un pacietība palīdzēs saglabāt mieru un omulību ģimenē. Sievietēm Mežāžiem nevajag iesaistīties jaunās attiecībās, tas var novest pie vilšanās.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Emocionālā augšupeja un iekšējo spēku aktivizēšanās, ko jūs pašlaik izjūtat, vēl nenozīmē, ka jūs spējat visu. Paaugstinātā jūtība un nervozitāte var izraisīt konfliktus darba vietā.

Zivis
Enerģētiski spēcīga diena. Nepieciešama gan fiziska, gan garīga aktivitāte. Sanīkums un apātija var izraisīt nepatīkamas sekas. Kontrolējiet savas emocijas un izvairieties no nepatīkamiem iespaidiem. Finanšu jautājumu risināšanu labāk atlikt uz citu laiku.

Avots: “mlady.net”

LA.lv