Mobilā versija
+2.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
31. maijs, 2017
Drukāt

Horoskopi 1.jūnijam. Iepriecini savus mīļos!

1. Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Šodien tu, iespējams, pārvērtēsi savu esošo vērtību sistēmu un tas atspoguļosies tavā tēlā un uzvedības veidā. Tu izvēlēsies pievērst vairāk uzmanības sev mīļajiem, un tas vēl vairāk sasildīs sirdi.

 1. Auns
 2. Nauda ne vienmēr dara cilvēku laimīgu. Bez tās, protams, ir ļoti slikti, bet tomēr… Dzenoties pēc finansiālās neatkarības, tu esi aizmirsis par sev tuviem cilvēkiem. Kad šis attiecību pavediens pārtrūks, to vairs nevarēs sasiet un nopirkt pat par lielu naudu.
 3. Dvīņi
 4. Neprognozējama diena ģimenes attiecībās. Iepriecini mīļotos cilvēkus ar dāvanām, pagatavo svētku vakariņas vai aizejiet visi kopā uz restorānu. Sievietēm labvēlīga diena, lai pievērstos savai ārienei, pastaigātu pa veikaliem, papļāpātu ar draudzenēm pie kafijas tases.
 5. Labvēlīga diena aktīvai darbībai. Šodien pacenties sadalīt savus spēkus un iespējas un tad droši vari iet uz izvēlēto mērķi. Tev šodien var piedāvāt zināma veida avantūru, taču piekrīti tikai tad, kad visu rūpīgi esi pārdomājis. Īpašu uzmanību pievērs bērnu audzināšanai, viņu vaļaspriekiem un attiecībām ar vienaudžiem.
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Uzzini, kāds ir tavs galvenais talants atbilstīgi zodiaka zīmeiKatras zodiaka zīmes pārstāvjiem ir zināmas spējas, taču talants, kas saņemts no augstākajiem spēkiem, katram ir atšķirīgs. Vienīgās grūtības, kas rodas katrai zodiaka zīmei, ir šā talanta atklāšana un tā attīstīšana.
Draugiem Facebook Twitter Google+