Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1. jūnijam. Kas neriskē, iet atvaļinājumā ziemā!0

Dienas noskaņa

Atrisināsies dažādas iekavētas problēmas un veiksies atliktos darbos – nedēļas nogale būs iespēja pielikt punktu agrāk iesāktiem projektiem.

Auns

Auniem šodien labāk riskēt un sākt rīkoties. Pat ja cietīsi neveiksmi, vismaz varēsi rast sev attaisnojumu – centies taču! Pretējā gadījumā varēsi vainot tikai pats sevi.

Vērsis

Tu slieksies uzskatīt par neatrisināmu kādu problēmu, kas tāda nepavisam nav. Nav vērts indēt sev (un citiem) dzīvi ar tukšiem pārdzīvojumiem, citādi tā piedāvās reālāku iemeslu satraukumam.

Dvīņi

Šodien jēga tikai no apzinātiem pūliņiem, tāpēc, ja tev patīk garas runas un ilgi pārspriedumi, šī diena lielu prieku nenesīs. Atroti piedurknes un sāc rosīties!

Vēzis

Šodien gaidāma diena, kad pat tuvākie cilvēki var nesaprasties par sīkumiem, kur nu vēl visi pārējie. Iespējams, Vēzim vajadzētu izvairīties no sabiedriskiem pasākumiem, jo būsi viegli aizvainojams un nepacietīgs.

Lauva

Notikumiem piemīt nepatīkama tieksme risināties pašiem savā tempā, galīgi neņemot vērā tavas vēlmes un plānus. Šodien viss mainīsies pārāk ātri, lai tu paspētu saprast, kas notiek.

Jaunava

Gaidāmās pārmaiņas vai nu tevi neskars, vai mainīs tavu stāvokli uz labo pusi. Nepretojies tām! Ja tev piedāvā kaut kā izmainīt darba pienākumus, vismaz nopietni apsver šo iespēju.

Svari

Šai dienai vajadzētu būt veiksmīgai. Citādi vienkārši nevar būt. Īpaši labi veiksies tās lietas, kuras pirms kāda laika atliktas. Pa šodienu spēsi sakārtot gandrīz visas “astes”.

Skorpions

Viss, ko šodien mēģināsi darīt, neiznāks sevišķi nopietni. Tāpēc īpaši neuztraucies, labāk ļaujies vispārējai jautrībai.

Strēlnieks

Šodien tev pietiks laika, lai izdarītu iekavēto. Tava darba kārtīgi noslīpētais rezultāts būs daudz labāks nekā kaut kas tāds, kas izdarīt uz ātru roku.

Mežāzis

Šodien vairāk nekā jebkad agrāk tev nepieciešams kontrolēt visu notiekošo. Ja tikai uz sekundi novērsīsi skatienu, viss saies grīstē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Grūti, protams, palikt optimistam, stāvot krustcelēs. Bet liktenis nemaz nav tik nelabvēlīgs pret tevi. Šodien tev lieliski palīdzēs draugi!

Zivis

Nepavadi šo dienu, skatoties spogulī – citādi vari vēl apžilbt no personīgā mirdzuma. Jājūt līdzi apkārtējiem cilvēkiem, kuriem nāksies pavadīt laiku tādā spožumā!

LA.lv