Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1. maijam. Godīgums atbruņo!0

Foto: Fotolia

Dienas noskaņa

Lai arī brīvdiena, ne velti Darba svētki, tikai daļēji būs bezrūpīga brīvdiena. Vismaz dienas pirmo pusi uzmanību prasīs dažādi pienākumi mājās un ārpus tām. Toties vakarā vari ļauties jaukā laika baudīšanai!

Auns

Tev jācenšas atkāpties pirms esi nopietni aizvainojis cilvēku, pret kuru neesi vienaldzīgs. Šodien centies sevi kontrolēt katru sekundi, katru minūti, lai nesarunātu ko lieku.

Vērsis

Šodien tavs trumpis būs atbruņojošs godīgums. Tāda taktika palīdzēs tikt galā ar visdraudīgāko pretinieku, jo viņš nevarēs atbildēt ar to pašu. Tiesa gan, šī metode darbojas tikai ar cilvēkiem, kuriem smadzenēs ir vairāk nekā divas rievas.

Dvīņi

No rīta puses būsi ļoti aizņemts un visiem ļoti vajadzīgs. Vakars atlīdzinās ar klusu, mierīgu un ļoti patīkamu kopā būšanu ar kādu īpašu cilvēku. Galvenais, saglabā kaut nedaudz spēku šai jaukajai tikšanās reizei, citādi nespēsi to izbaudīt.

Vēzis

Šodien bez īpašām pūlēm spēsi likt visai pasaulei griezties tikai ap tevi. Turklāt pareizā virzienā, kas vēl patīkamāk. Jautājums tikai tāds, vai tev pašam tas patiks. Ja ne, droši atslēdz tālruni un ļaujies nesteidzīgai atpūtai – esi to nopelnījis!

Lauva

Šodien saprāta balss svinēs pilnīgu uzvaru pār emocijām. Mēģinājumi apsvērt stratēģiskus plānus, vadoties pēc sirds diktāta, tev nekad neko labu nav nesuši, tāpēc labi vien ir, ka šodien darbosies tava racionālā puse.

Jaunava

Lai cik sarūgtināts tu būtu par šīm ziņām, bet šodien zvaigznes tev nesola pirmās vijoles lomu. Nav vērts cīnīties par noteicēja godu, tā tu tikai sabojāsi savu reputāciju. Atceries, ka jau drīz zvaigznes būs labvēlīgākas tavām ambīcijām, un viss notiks.

Svari

Šodien no radiniekiem noslēpt neko neizdosies. Pirmkārt, neiznāks, otrkārt, ja arī iznāks, viņi ļoti apvainosies. Labāk atmet intrigām ar roku un pagatavo kaut ko gardu vakariņās!

Skorpions

Skorpionam būs iedvesma patiesi spožai improvizācijai. Jo vairāk raizēsies par to, kā veiksmīgāk izteikties, jo labāk tev tas izdosies.

Strēlnieks

Ja zilonim iesāpas zobs, prātīgākais, ko var darīt apkārtējie – ātri kaut kur noslēpties. Tomēr, ja nekādi nespēj noturēties izteikt savu viedokli, raugies, lai tas nesasniegtu ārkārtīgi ieinteresētu personu ausis.

Mežāzis

Pēkšņa vēlēšanās mainīt visu pasauli (vai vismaz tuvāko apkārtni) asuma un pēkšņuma ziņā atgādinās radikulīta lēkmi. Apkārtējiem ļoti paveiksies, ja tava reformu kāre aprobežosies ar personīgo mājokli.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien nevajadzētu uzņemties atbildību par svešām kļūdām. Tevi šādā gadījumā nosodīs daudz vairāk nekā tad, ja par šo kļūdu būtu jāatbild pašam vaininiekam.

Zivis

Iespējamas interesantas tikšanās un noderīgas iepazīšanās. Esi gatavs jaunas informācijas uztveršanai – turklāt tās būs ļoti daudz!

LA.lv