Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1. martam. Krāj zināšanas, panākumi atnāks paši!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ja esi dzimis 1. martā, tev svarīgi saprast kā, kāpēc un kad kaut kas notiek. Tev ir zinātkārs un izzinošs raksturs, vēlēšanās vienmēr uzzināt kaut ko jaunu. Tu netiecies pēc panākumiem, bet pēc zināšanām. Un panākumi atnāk pie tevis paši!

Auns

Šodien būs nepieciešams komunicēt ar daudziem cilvēkiem. Iespējams, tā būs skaļa ballīte, varbūt – kaut kas cits. Ja šodien negribi vai nevari būt par sabiedrības dvēseli, nejūties tāpēc neērti – tu taču neesi aktieris!

Vērsis

Šodien tavas rīcības panākumi būs atkarīgi tikai no to pārdomātības un savlaicīguma. Nekādus negaidītus šķēršļus nevajag gaidīt.

Dvīņi

Šī diena būs līdzīga īstam barjerskrējienam sporta stadionā. Tie būs nelieli, toties – daudz!

Vēzis

Kamēr visu darīsi pakāpeniski un saprātīgi, plāni īstenosies tik gludi, ka prieks skatīties. Tomēr, ja gribēsi izbaudīt “jūru līdz ceļiem”, nosvērsies par labu riskam, Fortūna uzreiz no tevis novērsīsies.

Lauva

Šodien laiks it kā apmetīs cilpu, ļaujot ar nostaļģiju paskatīties uz “jaunāku sevi”. Tikai neaizmirsti, ka it viss šajā pasaulē ir relatīvs. Pat laiks.

Jaunava

Šodien būsi lieliskā formā. Apkārtējie ar nepacietību un elpas aizturēšanu gaidīs katru tavu nākamo soli. Vari izvērsties pēc pilnas programmas, šobrīd viss izdosies tik labi, cik vien iespējams.

Svari

Šodien visu dienu kaut kur steigsies, kaut gan, stingri skatoties, tam nav īsta iemesla. Toties varēsi paspēt daudz izdarīt, ja pratīsi pienācīgi organizēt darbus.

Skorpions

Egoisms, protams, ne vienmēr ir slikta rakstura iezīme, bet apkārtējiem tā reizēm šķiet visai nepatīkama. Izvēlies, kam pievērst uzmanību.

Strēlnieks

Šodien tev var pavērties lielas un daudzveidīgas perspektīvas. Kaut ko nāksies izvēlēties, tu diez vai spēsi aptvert visas iespējas uzreiz.

Mežāzis

Šodien izmaini ilgi ievēroto rīcības shēmu. Ja brokasto virtuvē, paņem šķīvi un dodies uz istabu un tā tālāk. Šāds rīcības modelis ļaus ievērot kaut ko interesantu, ko agrāk palaidi garām neievērotu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien vērts nodarboties ar naudas lietām, piemēram, atgādini priekšniekam, ka nebūtu slikti paaugstināt algu, bet parādniekiem – ka derētu atdot parādus. Iespējams, kāds atzīs, ka tev bijusi taisnība.

Zivis

Šodien tev var rasties iespaids, ka apkārtējie atgriezušies bērnībā. Vienīgais, ko tādā situācijā iespējams darīt – pievienoties viņiem!

LA.lv