Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1. oktobrim. Iedejo rudenī! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Vissvarīgākais tavā dzimšanas dienā ir būt patiesam pret sevi un pret to, kas esi un kur vēlies nokļūt. Lai arī kāda būtu tava pašreizējā situācija, tu to vari uzlabot, bet tev ir jābūt skaidrai domai un izlēmīgam garam savā rīcībā.

Auns
Attiecības ir jānokārto nekavējoties. Planētas mudina tevi būt pilnībā godīgam par savām emocijām, pat ja tu baidies, ka vari aizskart kāda jūtas. Otra cilvēka reakcija tev dos iespēju daudz ko uzzināt par tavām ilgtermiņa izredzēm.

Vērsis
Ir daudzas lietas tavā dzīvē, kuras varētu uzlabot. Tikai izdomā, vai tas ir tā vērts: lai to panāktu, tev būtu jāmaina ieradumi un rutīna, pie kurām jau esi pieradis! Vienīgi tu vari izlemt, bet tas ir jādara ar steigu.

Dvīņi
Ko tieši tu vēlies visvairāk? Neskaidra nojausma nederēs – tev ir jābūt tik precīzam, cik vien iespējams, ja vēlies, lai tavu sapni būtu iespējams realizēt. Iztēlojies to, vēlies to, dodies pēc tā un iegūsti to! Tieši šādā secībā.

Vēzis
Turpmāko 24 stundu laikā tevi piesaistīts ideja, kura, lai neteiktu vairāk, ir nedaudz neierasta. Viss kārtībā. Pat tik tradicionāliem cilvēkiem, kāds esi tu, ir brīži, kad prāts aizlec uz augstāku apziņas līmeni. Šis varētu būt viens no tiem.

Lauva
Netērē laiku, uztraucoties, ka tavs sakāmais varētu padarīt tevi nepopulāru – pasaki to skaļi un tiec tam pāri. Tev ir svarīgs vēstījums, kurš jānodod tālāk un personīgajām jūtām nedrīkst ļaut stāties ceļā.

Jaunava
Tu gribētu piedot kādam, kurš ir pieļāvis kļūdu, bet tu zini: ja tā izdarīsi, visticamāk, viņš pieļaus to atkal. Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad tev ir jārīkojas skarbi, pat ja nejūties tik dusmīgs.

Svari
Jā, tu droši vien biji pārāk kritisks pret partneri vai kolēģi, bet šajā gadījumā ir labāk pateikt par daudz nekā nepateikt neko. Vienkāršais fakts ir tāds, ka viņi novērtē tavu uzskatu, tāpēc, lai arī ko tu teiksi, tam būs pozitīvs iznākums.

Skorpions
Vislabākais veids, kā tikt galā ar sarežģītu situāciju, ir būt brutālam pret to. Tas var izklausīties nepareizi, bet planētas ziņo, ka esi mīdījies uz vietas ap problēmu, pie kuras vajadzēja ķerties uzreiz. Tev nav vajadzīgs taktiskums, bet gan rīcība.

Strēlnieks
Ja tev ir kas sakāms sakarā ar aizdomām, ka viss nenorisināsies labi saistībā ar konkrētiem cilvēkiem, tev tiek ieteikts to darīt tagad, pirms komunikāciju planēta Merkurs maina savu pozīciju. Atstāj to novārtā vēl ilgāk, citādi neviens tevi neuztvers nopietni.

Mežāzis
Tavas jūtas saistībā ar karjeras jautājumu ir vietā, tāpēc ieklausies savos instinktos un rīkojies tā, kā tie iesaka. Tu šobrīd, iespējams, peldi pret viedokļu straumi, bet vēlāk visi mainīs savu nostāju un pielāgosies tev. Esi drošs par savu viedokli.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Tev ir tik daudz labas veiksmes debesu bankas kontā! Kad tu sāksi tērēt daļu no tās? Ir pienākusi nedēļas nogale, tāpēc aizmirsti par to, kas tev ir jādara, un dari tikai to, ko tu vēlies darīt. Jā, tu to vari atļauties.

Zivis
Turpmākajās 24 stundās saki to, ko tu domā, bet esi it īpaši uzmanīgs, kā tu to pasniedz. Līdz ar Merkura pārvietošanos – ja citiem nepatiks tavs balss tonis, vari sagaidīt, ka būsi radījis jaunus, nevajadzīgus ienaidniekus.

LA.lv