Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pieturies pie izvirzītajiem mērķiem! Horoskopi no 7. līdz 13. oktobrim0

Foto: Unsplash

Auns

Nedēļa visai veiksmīga, izņemot pirmdienu, kad iespējamas grūtības saprasties ar cilvēkiem un paaugstināts stress. Jau otrdienas vakarā un trešdien sarunāt, vienoties un draudzēties kļūs manāmi vieglāk. Nedēļas nogalē prasīsies vairāk brīvības.

Vērsis

Pirmdien jutīsies manāmi aizkaitināts, un kādam tas var nepatikt. Harmoniskākā diena būs ceturtdiena – kļūsi sirsnīgāks un atvērtāks pret citiem cilvēkiem. Šī un arī piektdiena – labas kino vai koncerta apmeklējumam ar draugiem.

Dvīņi

Pirmdien – saudzē nervus, trešdien – pastiprināsies iedvesma. Ceturtdien, piektdien – raksti nākotnes plānus un mērķus, bet vispirms svarīgi pateikties, par to, kas tev ir un ko jau esi sasniedzis. Sestdiena, svētdiena būs dinamiskas, nesēdi uz vietas.

Vēzis

Pirmdien, otrdien – iespējams izjust kaut kādus ierobežojumus, esi pacietīgs. Trešdiena un ceturtdiena būs manāmi vieglākas, neviens šķēršļus neliks, tāpēc var būt kārdinājums plūst pa straumei. Pieturies pie izvirzītajiem mērķiem.

Lauva

Nedēļas sākumā būs grūti salāgot pienākumus profesijā ar mājas rūpēm. Ceturtdiena un piektdiena būs ar maigāku pieskaņu – laiks romantikai, attiecību atsvaidzināšanai. Sestdien, svētdien jau atkal gribēsies skriet ar maksimālo ātrumu.

Jaunava

Pirmdiena un otrdiena – finansiāli neveiksmīgas. Aktuāli būs kaut kur braukt, kaut ko sarunāt – lietu apjoms un steiga var nedaudz dezorientēt. Ceturtdien un piektdien vairāk būs jāorientējas uz citu cilvēku vajadzībām.

Svari

Pirmdien, otrdien svarīga būs nopietna pieeja lietām. Jutīsies par visu atbildīgs. Ceturtdiena, piektdiena piemērotas radošam darbam. Nedēļas nogalē iespējami impulsīvi pirkumi, tāpēc uz veikalu labāk dodies ar iepirkumu sarakstu.

Skorpions

Pirmdien uz komunikāciju prāts nenesīsies, ieplāno labāk pabūt mierā un klusumā. Sašutumu var izraisīt citu cilvēku negaidīta rīcība. Nedēļas nogale piemērota piedzīvojumiem. Svarīgi attiecībās ievērot vieglumu, dod partnerim vairāk telpas.

Strēlnieks

Pirmdien iespējama pazemināta vitalitāte, centies neturēt iekšējo neapmierinātību un dusmas sevī, izdomā radošu veidu, kā neapmierinājumu transformēt. Ceturtdien, piektdien vēlēsies justies komfortā, vislabāk tas iespējams mājās.

Mežāzis

Attiecībām interesanta nedēļa. Nedēļas sākumā iespējamas negaidītas tikšanās un interesantas sarunas ar draugiem. Nedēļas vidū būsi romantiski noskaņots. Nedēļas nogalē iespējama pēkšņa iemīlēšanās vai negaidīti pagriezieni mīlas dzīvē.

Ūdensvīrs

Pirmdiena, otrdiena nav piemērotas tāliem braucieniem. Trešdiena un ceturtdiena var nest krāšņus emocionālos pārdzīvojumus. Nedēļas nogale var būt nemierīga attiecībās ar ģimeni. Var rasties pēkšņa vēlme mainīt interjeru.

Zivis

Pirmdien esi uzmanīgs uz ceļa. Risks sarunāt lietas, kuras nemaz nedomā. Emocionāli piesātinātas, bet bez ārējiem šķēršļiem, būs ceturtdiena un piektdiena. Ieplāno laiku lietām, kas tev sagādā gandarījumu un relaksē.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes… 1
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Latvijas futbola izlase beidzot gūst vārtus, tomēr vienalga piedzīvo bezierunu zaudējumu
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Jauns čalis, klausies!” Dobelē izglābj jaunieti, kurš gatavojās nolēkt no katlu mājas torņa… 1
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
8 stundas