Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāsargās no neuzticamiem cilvēkiem! Horoskopi 10. – 16.septembrim0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

AUNS

Pilns enerģijas un droši dodas uz nosprausto mērķi, ko viņš, domājams, arī sasniegs vai vismaz tam pietuvosies. Steigties gan vajadzētu ar apdomu un pret pretiniekiem būt mazliet saudzīgākam, citādi iespējams pazaudēt kādu nākamo sabiedroto.

VĒRSIS

Viņam zvaigznes dāvā labāko rīcības plānu, taču to realizēt nebūs viegli – traucēs pārliekā emocionalitāte un nespēja nogaidīt īsto brīdi. Attiecībās ar tiem, kas sirdij tuvi, traucēs biežās garastāvokļa maiņas un arī piedzīvojumu kāre.

DVĪŅI

Daudz jaunu ideju, to īstenošanai palīdzēs gan uzticēšanās intuīcijai, gan spēja izskaitļot, kā mēdz teikt, vairākus gājienus uz priekšu. Svarīgi neļaut sīkumiem novirzīt no mērķa. Jāsargās no neuzticamiem cilvēkiem.

VĒZIS

Zvaigžņu stāvoklis profesionālajā darbībā labvēlīgs jau padarītā izvērtēšanai un noslīpēšanai līdz pilnībai, brīvajā laikā – harmonijas meklējumiem, mākslas un kultūras pasākumu apmeklēšanai, pārdomām. Jāizvairās no satraukšanās par niekiem.

LAUVA

Daudz ideju un viņš arī tūlīt metas pie to īstenošanas. Var gan gadīties, ka pūliņus apkārtējie ne visai atbalsta, tomēr Lauva spējīgs tikt galā arī viens. Nedēļas beigās ar sasniegto būs apmierināts.

JAUNAVA

Piemērots laiks jaunām idejām un arī tūlītējai to realizēšanai. Viņa darītu gudri, ja sastādītu rīcības plānu un mēģinātu saviem pūliņiem piesaistīt arī citus, pirms sākt rīkoties. Intuīcijai, dažādām priekšnojautām un zīmēm labāk pārāk neticēt.

SVARI

Planētas labvēlīgas iesāktā turpināšanai un novešanai līdz pilnībai, arī rutīnas darbu veikšanai un diplomātiskām pārrunām. Jāizvairās no garastāvokļa maiņām, pārsteidzīgas rīcības un vēlmes izmantot partneri, sevišķi mīlestībā.

SKORPIONS

Viņš vēlas, lai viss padarītais būtu augstākajā kvalitātē, tā sasniegšanai viņš pūlas pats un cenšas piedabūt pūlēties arī citus. Tas viņam, domājams, arī izdosies, taču tikai tad, ja pārāk nesteigsies, būs diplomātisks un pārlieku bieži nemainīs savus nodomus.

STRĒLNIEKS

Enerģiski turpina iesākto un nedēļas beigās ar profesionālajā darbībā paveikto viņš varēs būt apmierināts. Apkārtējie viņu cienīs un mīlēs, pateicoties viņa optimismam, augstsirdībai un spējai iedvesmot citus.

MEŽĀZIS

Visu darīs lēnām un apdomīgi, tāpēc tas noteikti nesīs augļus. Viņš darītu gudri, ja neskrietu pakaļ katram jauninājumam, bet pieturētos pie labi zināmā. Laiks labvēlīgs, lai veiktu pēdējo slīpējumu jau gandrīz paveiktajam.

ŪDENSVĪRS

Saistītie raksti

Piemērots laiks, lai nomierinātos, pacenstos izprast savas patiesās vēlmes un izstrādātu tālākās rīcības plānus. Pie to realizācijas gan vajadzētu ķerties visai apdomīgi – zvaigznes mudina uz nevajadzīgu steigu, pat pārsteidzību.

ZIVIS

Intuīcija spēcīgāka nekā parasti, rīcības plāns radīsies gandrīz vai pats no sevis – atliks to tikai realizēt. Apkārtējo padomus uzklausīt gan der, tomēr jābūt kritiskām – var gadīties, ka padomdevējs pārlieku domā tikai par savu labumu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daži dzīvi baudīs pilniem malkiem, kas novedīs pie konfliktiem! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
Lato Lapsa
Latvijā
Neizdodas finanšu ministra Reira “gājiens ar Ploku”
36 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Trešdien starp mākoņiem uzspīdēs saule
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tāds humors tautai nepatīk 1
55 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Piņķos gāzīs miljonus? Reģistrēta komercķīla teju 50 miljonu eiro vērtībā
47 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
Indrašim pirmais vārtu guvums sezonā
9 stundas