Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.augustam. Zvaigznes atbalstīs plānus! 0

Foto – Fotolia

Auns

Zvaigznes šodien atbalstīs visus jūsu plānus un pat palīdzēs atrisināt problēmas personīgajā dzīvē. Šodien var sākt jaunus projektus, tie sola atnest lielus ienākumus. Iespējams, šodien vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem nāksies doties ilgstošā komandējumā. Dzīves potenciāls šodien būs augstā līmenī.

Vērsis

Mīlestība ir jūtas, kuras grūti noturēt. Tā var izzust jebkurā laikā. Tāpēc nemieriniet sevi ar ilūzijām, bet pieņemiet dzīvi, kāda tā ir. Tas padarīs jūs par stipru cilvēku.

Dvīņi

Šodien jūs būs viegli izvest no pacietības. Iespējami lieli strīdi ar ilgstošām sekām. Īpašu uzmanību pievērsiet naudai, labāk neaizņemties un neaizdot pašam. Vakars paies mierīgā atmosfērā.

Vēzis

Raižpilnajā ikdienas steigā jūs esat aizmirsuši par radiniekiem un tuviniekiem. Īpašu uzmanību prasīs bērni, taču jūs šodien viegli atrisināsiet visus jautājumus. Vakaru arī labāk pavadīt ar ģimeni, taču ārpus mājas – aizejiet uz kino, kafejnīcu vai vienkārši dodaties pastaigā.

Lauva

Aktīvu darbību un lēmumu diena. Taču ar finansēm šodien labāk nenodarboties, jūs varat zaudēt pārāk lielu summu. Dienas otrajā pusē labāk pasēdēt ar draugiem un izdzert kausu alus – tomēr neaizraujaties, jo alkohols lielos daudzumos var izraisīt smagas sekas.

Jaunava

Šodien jūs varat saņemt jaunus, izdevīgus biznesa piedāvājumus. Pirms pieņemt lēmumu, pacentieties visu labi apdomāt un tikai tad dodiet atbildi. Partnerattiecības šodien būs visnotaļ auglīgas. Nelietojiet gaļas produktus, bet dodiet šodien priekšroku piena virtuvei.

Svari

Labvēlīga diena. Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem šodien uzsmaidīs veiksme, iespējams, viņi kļūs par laimīgās loterijas biļetes īpašniekiem. Šodien jūs varat droši sākt jaunas lietas un doties ceļojumā. Pacentieties nestrīdēties ar kaimiņiem vai radiniekiem. Šodien ar bērniem dodieties pastaigā vai vienkārši palasiet grāmatu, kā arī paklausieties labu mūziku.

Skorpions

Skorpions šodien atcerēsies, cik bezrūpīgi un viegli bija būt mazam bērnam. Atļaujot sev bērnišķību, jautrus jokus un smieklus, jūs patiešām dienas gaitā varēsiet labi atpūsties un atjaunot savu nervu sistēmu.

Strēlnieks

Jaunas lietas šodien labāk nesākt. Risiniet sadzīves jautājumus, komunicējiet ar tuviniekiem. Neatsakiet sev atpūtu, ja jūtat, ka tā ir nepieciešama. Diena ir neparasti laba, lai saņemtu, pārdomātu un nodotu informāciju.

Mežāzis

Diena šodien Mežāžiem veidosies labi. Visas lietas, kas sāktas šodien, tiks veiksmīgi īstenotas. Šodien ir vērts ieklausīties apkārtējo viedoklī. Pacentieties klausīt tikai savai intuīcijai. Šī diena var atnest jaunas, interesantas romantiskas tikšanās. Veiksmīga diena mājas mīluļa iegādei.

Ūdensvīrs

Gaidāma labvēlīga, laimīga diena. Nodarbojieties ar pašizziņu un pašpilnveidošanos, gremdējieties patīkamās atmiņās. Jūs varat izlabot agrākās kļūdas un salīgt mieru ar tiem, kas jūs aizvainojuši. Romantiskas attiecības, kas aizsāksies šodien, būs harmoniskas un stipras.

Zivis

Zivis šodien darbā spēs sasniegt rezultātus, par kādiem pat nesapņoja. Vairāki šīs zīmes pārstāvji, iespējams, saņems izdevīgu piedāvājumu, kas palīdzēs uzlabot finanšu stāvokli. Šodien var droši veikt dažādus pirkumus, kā arī plānot ceļojumus.

LA.lv