Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.decembrim. Gaidāmas interesantas tikšanās! 0

Foto – Fotolia

Auns
Vajag tikai nedaudz izmainīt savu domu gaitu un kustības virzienu, un vesela problēmu virkne izzudīs no tavas dzīves. Jaunas interesantas iepazīšanās palīdzēs paplašināt draugu un interešu loku. Tev būs labas perspektīvas sava garīgā un radošā potenciāla attīstībai.

Vērsis
Vārdi, vārdi, vārdi… Tie ir kā lietus pilieni, krīt uz mums no visām pusēm. Daži mūs pārsteidz, citi liek vilties, trešie – ievaino. Šeit vajadzētu izmantot paroli, bet cik bieži ir tā, ka tu esi atstājis to mājās. Nu ko, atliek viens risinājums – nogaidīt, kamēr lietusgāze beigsies.

Dvīņi
Vairākiem Dvīņiem šodien var uzsmaidīt veiksme. Viņi var kļūt par laimīgās loterijas biļetes īpašniekiem. Pacenties šodien iespējami vairāk komunicēt, tas var pozitīvi ietekmēt ne tikai pašvērtējumu, bet arī darba lietas. Šī diena gatavo tev jaunus, izdevīgus lietišķos un personiskos piedāvājumus. Labi tos pārdomā un pacenties pieņemt pareizi lēmumu. Partnerattiecības un laulāto attiecības šodien būs diezgan auglīgas.

Vēzis
Visi apkārt uzskata tevi par cilvēku ar nelāgu raksturu. Pacenties pierādīt, ka tas tā nav. Pārskati savu uzvedību un nemēģini uzspiest savu gribu draugiem un tuviniekiem, citādi ir iespēja viņus pazaudēt.

Lauva
Prasme saprasties ar cilvēkiem kļūs par veiksmes ķīlu finanšu jomā. Tev nepieciešams daudz komunicēt un tikties ar visdažādākajiem cilvēkiem. Ja, protams, vēlies gūt labus rezultātus.

Jaunava
Sāc dzīvi no baltas lapas – aizmirsti apvainojumus, atdod parādus, piedod pāridarītājiem. Un tu pats redzēsi, kā viss nokārtosies un nostāsies savās vietās. Pievērs uzmanību savai veselībai. Vakaru pavadi ar vecākiem, viņiem ļoti nepieciešama tava uzmanība.

Svari
Šodien, visticamāk, atrisināsies sena problēma. Tieši tas veicinās tavu laimi un uzplaukumu.

Skorpions
Vari svinēt savu uzvaru. Visi darbi, kurus bijis ieplānojis līdz nedēļas beigām, tiks paveikti šodien. Tāpēc vakarā noteikti iedzer glāzi laba šampanieša kā balvu par padarīto.

Strēlnieks
Tava neapmierinātība vai dusmas draud strauji pāraugt liela mēroga strīdā. Atturies no strīdiem, domstarpībām un ķīviņiem, kas šodien vairākkārtīgi izcelsies burtiski uz līdzenas vietas.

Mežāzis
Mežāžiem šodien nevajag tik emocionāli reaģēt uz problēmām. Liktenis pats sola salikt visu punktus uz “i”, kā arī apbalvos tevi par izrādīto pacietību. Pacenties izvairīties no konfliktiem un strīdiem gan darbā, gan mājās. Šodien nav ieteicama trekna pārtika un alkohols, tas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Šodien tev nāksies steidzami pārskatīt savus finanšu plānus. Iespējams, tu esi pārvērtējis savas iespējas. Esi piesardzīgs, izlemjot veikt lielus pirkumus kredītā vai aizdodot lielas naudas summas radiniekiem. Vakaru labāk pavadīt mājās ģimenes lokā.

Zivis
Esi pacietīgs un apdomīgs, un tev viss izdosies. Nereaģē uz kolēģu piezīmēm. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas vēlreiz visu kārtīgi izsver. Vakaru velti tuvajiem cilvēkiem, viņi pēc tevis ir noilgojušies. Kopā pastaigājieties, paspēlējiet jautras spēles un nododieties patīkamām atmiņām.

LA.lv