Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.februārim. Detaļas ir svarīgas! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākā gada laikā būs gana viegli pārliecināt citus, lai viņi tev ticētu, bet galvenais ir ticēt pašam sev. Uzstādi sev augstus mērķus gan personīgi, gan profesionāli un nekad nešaubies, vai tev ir viss nepieciešamais, lai gūtu panākumus.

Auns

Šodien neatlaidīg aizstāvi savu viedokli, it īpaši, ja kādu laiku domas esi paturējis pie sevis. Tev nav jābļauj, bet tev citiem ir jādara zināms, kam tu tici. Pārliecinies, ka tevi ne tikai sadzird, bet arī saprot.

Vērsis

Citi šodien atliks savas lietas, tikai lai liktu tev klusēt, jo patiesība nav tas, ko viņi vēlās dzirdēt. Ja atklāj, ka atrodies nostājies pretī cilvēkiem, kuriem piemīt vara, neatkāpies. Tavā pusē ir taisnība.

Dvīņi

Esi uzmanīgs, kam tu šodien uzticies darba frontē, jo kāds, kuru uzskati par draugu, iespējams, plāno pazemināt tavu pozīciju. Ja tu viņiem atklāsi noslēpumu, viņi varētu atrast veidu, kā to izmantot pret tevi. Tavām aizdomām ir pamats!

Vēzis

Tagad, kad Merkurs, prāta planēta, pārvietojas atkal tev labvēlīgi, tev nenāksies grūti izprast, ko vajadzētu darīt. Vissteidzamākā lieta, protams, ir tavas finansiālās situācijas sakārtošana!

Lauva

Tu turpmāko 24 stundu laikā dzirdēsi lietas, kuras vari izmantot savā labā, bet var paiet laiks, kamēr tev patiešām “pieleks”. Nevajag to noliegt tikai tāpēc, ka informācijas avots ne vienmēr ir bijis uzticams pagātnē. Tu vienmēr vari pārbaudīt, vai tā ir taisnība!

Jaunava

Sasien vaļīgos galus un pārliecinies, ka neesi palaidis garām mazas, bet svarīgas detaļas. Partnerattiecības un attiecības līdz ar zvaigžņu ietekmi būs paaugstināti svarīgas, tāpēc nokārto galdu, lai nepieciešamajā mirklī varētu rīkoties.

Svari

Tava pēdējā projekta panākumi izcels tevi uz citu fona, par spīti pēdējā laikā sastaptajiem šķēršļiem. Neuztraucies, ja pēdējo nedēļu laikā neesi progresējis tik daudz, cik vēlētos – joprojām ir pietiekami daudz laika, lai visu vērstu par labu.

Skorpions

Tev tagad vajadzētu būt vieglāk satikt ar cilvēkiem, kuri viena vai otra iemesla dēļ pēdējā laikā ir bijuši vilki vientuļnieki. Tu arī atklāsi, ka viņu klusēšanai nav nekāda sakara ar tevi personīgi.

Strēlnieks

Ja tev rodas iespēja izdarīt labu darbu draugam vai kolēģim, negaidi, kamēr tev palīdz, vienkārši parādies un sakārto visu viņu vietā. Viņi tev būs mūžam pateicīgi, kā arī tas nāks par labu tavai reputācijai.

Mežāzis

Tas, kas tev ir bojājis garastāvokli pēdējo nedēļu laikā, pēc šodienas vairs neliksies tāda problēma. Tu arī būsi atvieglots, atklājot, ka finansiāli neesi tik sliktā situācijā, kā tu domāji.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tas, kas pēdējo divu vai trīs nedēļu laikā ir nogājis greizi jau vairākas reizes, sāks iet uz pareizo pusi jau no šodienas, kas uzlabos tavu skatījumu uz dzīvi. Viss ir labi un kļūs aizvien labāk!

Zivis

Tu šodien iemācīsies ko tādu, kam ir grūti noticēt, bet te nu tas ir tavā priekšā, un to nevar noliegt. Patiesībā tas ir bijis tavā acu priekšā jau kādu laiku, kas rada jautājumu – kā tu to varēji palaist garām? Labāk vēlāk, nekā nekad!

LA.lv